اد بون از تفاوت‌های آمنی-من و هوملندر در Mortal Kombat 1 می‌گوید

قرار نیست شاهد دو سوپرمن با لباس متفاوت باشیم!

اد بون از تفاوت‌های آمنی-من و هوملندر در Mortal Kombat 1 می‌گوید عرفان بدری ۱ ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
هوملندر در Mortal Kombat 1

اد بون (Ed Boon)، کارگردان خلاق ندررلم استودیوز (NetherRealm Studios) و خالق مجموعه Mortal Kombat اخیرا درباره دو شخصیت آمنی-من و هوملندر در Mortal Kombat 1 صحبت کرده و به طرفداران این اطمینان را داده که آن‌ها کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و قرار نیست شاهد دو سوپرمن باشیم که فقط لباس متفاوتی دارند.

جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Mortal Kombat نه تنها قرار است تعدادی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این مجموعه مثل جانی کیج (Johnny Cage)، ریدن (Raiden)، اسکورپیون (Scorpion) و ساب-زیرو (Sub-Zero) را بازگرداند، بلکه شامل سه شخصیت مهمان از سه دنیا و مجموعه متفاوت می‌شود. این سه شخصیت هوملندر (Homelander) از سریال The Boys، آمنی-من (Omni-Man) از سریال انیمیشنی Invincible و پیس‌میکر (Peacemaker) از دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) هستند. همچنین تائید شده که جی. کی. سیمونز (J. K. Simmons) برای صداپیشگی آمنی-من و جان سینا (John Cena) برای صداپیشگی پیس‌میکر در این عنوان حضور دارند.

اگر چه حضور این شخصیت‌های مهمان جذاب خبر بسیار هیجان‌انگیزی است، اما نکته نگران‌کننده‌ای نیز در خود دارد. اگر که با سریال The Boys یا Invincible آشنایی داشته باشید، احتمالا از شباهت‌های آمنی-من و هوملندر به سوپرمن اطلاع دارید. این موضوع باعث شده که عده‌ای از طرفداران نگران شوند ندررلم استودیوز قصد داشته باشد تا تنها دو کپی از سوپرمن را در بازی بگنجاند که تنها لباس متفاوتی دارند. بنابراین، خالق سری Mortal Kombat نیز در جدیدترین مصاحبه خود به این موضوع پرداخته است.

کارگردان خلاق ندررلم استودیوز یعنی اد بون به تازگی درباره تفاوت‌های آمنی-من و هوملندر در Mortal Kombat 1 صحبت کرده و گفته اگر چه در طراحی این دو شخصیت از سوپرمن به روش‌های خاصی الهام گرفته شده، اما استودیوی توسعه‌دهنده آن‌ها را به شکلی وارد این بازی می‌کند که شبیه به هم نباشند. این دو شخصیت قرار نیست که تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های سوپرمن را در خود داشته باشند، بنابراین توانایی‌های مختلف بین آن‌ها تقسیم می‌شوند، همچنین حملات اصلی ان‌ها نیز کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و شباهتی به هم ندارند. بنابراین طرفداران نیازی نیست نگران شبیه بودن این دو شخصیت به یکدیگر باشند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳ (۲۸ شهریور ۱۴۰۲) ‌برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا