بیش از ۱۰۰ بازیگر برای ایفای نقش الی در سریال The Last of Us تست داده‌اند!

در پایان، بلا رمزی انتخاب کریگ مزین و نیل دراکمن شد!

الی در سریال The Last of Us

شاید طرفداران بسیاری مخالف بازیگر شخصیت الی در سریال The Last of Us باشند، اما کارگردانان و نویسندگان این سریال باور دارند رمزی، بهترین بازیگر برای ایفای نقش الی است. بازیگران بسیاری در این مسیر موفق نشده‌اند!

کمتر از یک هفته تا پایان سال ۲۰۲۲ باقی مانده و این موضوع به معنای فرا رسیدن سریال مورد انتظار The Last of Us از سوی شبکه HBO است. پیش از آغاز این سریال، بدون شک بسیاری از شما کنجکاو هستید شیوه جمع آوری بازیگران و پایه ریزی آن را بدانید. در کنار اطلاعات اخیر انتشار یافته، اطلاعاتی درباره شخصیت الی (Ellie) به انتشار رسیده که وظیفه ایفای نقش او را بلا رمزی (Bella Ramsey) بر عهده دارد. طبق این اطلاعات، بیش از ۱۰۰ نفر برای ایفای نقش الی تست شده و در پایان، بلا رمزی به عنوان بازیگر این نقش انتخاب شده است.

به تازگی کریگ مزین (Craig Mazin) یکی از نویسندگان سریال د لست آف آس طی مصاحبه‌ای با SFX از رویه بسیار طولانی انتخاب شخصیت الی برای سریال پرده برداری کرد. او اشاره داشت که بیش از صد نفر برای ایفای نقش این شخصیت تست شده است. مزین همچنین اعلام کرد بلا رمزی اولین شخصی بوده که برای تست وارد اتاق شده است. او اشاره داشت که بازیگران بزرگ دیگری برای تست حضور داشته‌اند، اما از هیچکس نام نبرد!

مزین در ادامه اشاره داشت او پس از برگزیدن بلا رمزی به عنوان بازیگر شخصیت الی، از این موضوع ترس داشته که نیل دراکمن (Neil Druckmann) سازنده شخصیت الی از انتخاب مزین نا راضی باشد. او در این باره گفت:

من به شدت ترسیده بودم که مبادا نیل با انتخاب من مخالف باشد و مبادا من با این تفکر به زندگی ادامه دهم که نیل، هرگز بهترین الی خود را دریافت نکرد.

مزین با این وجود اعلام کرد که دراکمن پس از تماشای رمزی در نقش الی، موافقت خود را اعلام کرده و باور دارد ستاره سریال پر طرفدار The Game of Thrones بهترین شخص برای ایفای نقش الی است.

کریگ مزین باور دارد ایفای نقش Ellie سخت‌ترین کار در سریال The Last of Us خواهد بود و از همین رو او و تیمش افراد بسیار زیادی را برای انتخاب این نقش تست کرده‌اند. انتخاب شخصیت الی بیش از هر شخصیت دیگری در این سریال زمان برده است. مزین در این باره گفت:

انتخاب بازیگر نقش الی زمان بیشتری از ما گرفت چون ایفای نقش الی بسیار سخت است. ما قصد انتخاب بازیگری را داشتیم که بتواند یک دختر ۱۴ ساله باشد و به باور من انجام چنین کاری سخت‌ترین کار در این سریال است.

اخبار و شایعات مربوط به سریال مورد انتظار The Last of Us یکی پس از دیگری از راه رسیده و بدون شک این روند تا زمان اکران سریال و همچنین پس از آن ادامه خواهد داشت. دست اندار کاران سریال The Last of Us همچنین از تفاوت مرگ‌ها در سریال نسبت به بازی سخن گفته و در کنار آن، به این موضوع اشاره داشتند که پروژه بعدی استودیو ناتی داگ (Naughty Dog)، استودیو توسعه دهنده سری بازی The Last of Us بیشتر شبیه به سریالی تلویزیونی خواهد بود.

از زمان معرفی شخصیت الی در The Last of Us با بازیگری بلا رمزی، نظرات ضد و نقیض بسیاری شکل گرفته است. حال با توجه به نظرات نویسندگان این سریال درباره او، ما علاقه داریم نظر شما را درباره این شخصیت و بازیگر را نیز بدانیم.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا