برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

منتظر اسپین آف‌های بیشتر از سری فیلم های سونیک باشید

تهیه‌کننده سه‌گانه تایید کرد!!

منتظر اسپین آف‌های بیشتر از سری فیلم های سونیک باشید ۲۲ ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
سری فیلم های سونیک

اینطور که پیداست پارامونت پیکچرز برنامه‌های بلند مدتی برای خارپشت آبی رنگ سگا دارد، زیرا به‌تازگی احتمال ساخته شدن اسپین آف‌های بیشتر از سری فیلم‌ های سونیک قوت گرفته است.

اقتباس لایو اکشن پارامونت از سری بازی‌های قدیمی اما به‌شدت محبوب سونیک سال بزرگی را در پیش دارد، چراکه با اکران فیلم مورد انتظار Sonic the Hedgehog 3 در تاریخ ۲۰ دسامبر (۳۰ آذر) قراره سه‌گانه موفق و پرطرفدار سونیک را به سرانجام برساند. با این حال، قبل از رسیدن این فیلم، قراره از تماشای اسپین آف تلویزیونی شش قسمتی Knuckles که از تاریخ ۲۶ آپریل (۱۷ اردیبهشت) به سرویس پارامونت پلاس راه پیدا می‌کند، لذت ببریم.

به‌دنبال انتشار اولین تریلر فیلم سونیک پشت درب‌های بسته در همایش سینماکان، آقای توبی اشه (Toby Asche)، تهیه‌کننده سه‌گانه در صحبت با مجله Paste فاش کرده که در صورت استقبال طرفداران از دو پروژه جدید، فصل دوم سریال ناکلز و اسپین آف‌های بیشتری از سری فیلم‌ های سونیک خواهیم ساخت.

ما همواره داستان‌های هیجان‌ انگیزی برای روایت کردن داریم، بنابراین اگر دو پروژه جدید با استقبال طرفداران مواجه شود، قطعا فرانچایز سونیک را با فصل دوم سریال ناکلز و اسپین آف‌های بیشتر گسترش خواهیم داد. البته برای ما مهم این است که صرفا برای پول چیزی نسازیم.

آقای توبی اشه هفته گذشته نیز درباره بزرگی داستان Sonic the Hedgehog 3 صحبت کرده و آن را به سری فیلم‌های انتقام جویان تشبیه کرده بود.

ما می‌دانستیم که با معرفی شخصیت شدو به دنیای سونیک باید کارهای بزرگ‌تری انجام بدهیم و ریسک‌های دیوانه‌واری را به جان بخریم. به‌همین خاطر تصمیم گرفتیم در قسمت سوم سونیک، داستانی هم سطح و هم تراز سری فیلم‌های انتقام جویان را برای طرفداران به تصویر بکشیم.

از داستان سریال Knuckles چه می‌دانیم؟

این اسپین آف تلویزیونی بین دو فیلم سونیک ۲ و سونیک ۳ جریان دارد و تلاش ناکلز برای تبدیل کردن معاون کلانتر وید ویپل به یک افسر قانون واقعی را به تصویر می‌کشد. این سریال تنها شش قسمت داشته و همگی بصورت همزمان از طریق سرویس استریم پارامونت پلاش منتشر خواهند شد.

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، اسپین آف تلویزیونی Knuckles و قسمت سوم سه‌گانه سونیک قراره به‌ترتیب در تاریخ‌‌های ۲۶ آپریل (۱۷ اردیبهشت) و ۲۰ دسامبر سال جاری (۳۰ آذر سال ۱۴۰۳) منتشر شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments