1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر سریال Knuckles اسپین آف فیلم سونیک منتشر شد

تماشا کنید: تریلر سریال Knuckles اسپین آف فیلم سونیک منتشر شد ۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس استریم پارامونت پیکچرز ساعاتی قبل تریلر سریال Knuckles را در کانال یوتیوب خود قرار داده که تماشایش نزدیک به ۳ دقیقه زمان می‌برد.

ماه‌ها قبل از اینکه فیلم Sonic the Hedgehog 2 به سینماها بیاید، پارامونت پیکچرز نسبت به محبوبیت نسخه لایو اکشن ناکلز در میان مخاطبان مطمئن بود. به همین دلیل، اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی رسماً اعلام کرد اسپین آف مجموعه فیلم‌های سونیک را در قالب یک سریال می‌سازد؛ سریالی که روی شخصیت ناکلز متمرکز خواهد بود. همچنین ادریس البا (Idris Elba) بازگشته و بار دیگر جای مورچه خورک قرمز رنگ صحبت کرده است.

سرویس استریم پارامونت پلاس ساعاتی قبل تریلر سریال Knuckles را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. با توجه به اندک اطلاعات موجود، داستان سریال بین فیلم‌های Sonic the Hedgehog 2 و Sonic the Hedgehog 3 جریان داشته و تلاش‌های ناکلز برای تبدیل کردن وید ویپل به یک پلیس واقعی را نشان می‌دهد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، ویل در فیلم‌های پیشین به همه چیز شباهت داشت، جز یک پلیس.

تریلر سریال Knuckles در ابتدا اتفاقاتی که در قسمت پیشین مجموعه سونیک رخ داد را مرور کرده و سپس ناکلز را می‌بینیم که قادر نیست یکجا نشسته و دست به کاری نزده و همیشه باید مشغول ماجراجویی باشد. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرد از سونیک جدا شده و ماموریتی را برای انجام دادن پیدا کند. در همین راستا، مشغول آموزش ویل ویپل می‌شود تا از او یک پلیس واقعی بسازد.

پارامونت پیکچرز که بدنبال ساخت یک اثر جذاب بوده، نه تنها بازیگران فیلم‌ها را برای ایفای نقش خود بازگردانده، بلکه از دست اندرکارانشان هم استفاده کرده است؛ برای مثال، جف فاولر (Jeff Fowler)، کارگردان فیلم‌ها، نه تنها قسمت اول را کارگردانی کرده، بلکه بعنوان تهیه کننده اجرایی روی روند ساخت نظارت داشت.

سریال ماکلز از شش قسمت تشکیل شده و تمامی آن‌ها بصورت همزمان در تاریخ ۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ آوریل) منتشر خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments