#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر سریال Moon Knight منتشر شد

اولین تریلر رسمی منتشر شده از سریال Moon Knight

 روز دوشنبه، دیزنی پلاس اولین تریلر رسمی سریال Moon Knight را منتشر کرد که به ما نگاهی گسترده به اسکار آیزاک در نقش مارک اسپکتور، جدیدترین ناجی استریم مارول ارائه می‌دهد.

آخرین مورد اضافه شده به دنیای سینمایی مارول که اولین بار در چهارشنبه، ۳۰ مه مارس در دیزنی پلاس منتشر می‌شود. این شوالیه بخت برگشته از نوعی بیماری و اختلال چند شخصیتی رنج می‌برد که باعث می‌شود او و هویت‌های متعددی که در درون او زندگی می‌کنند، خود را درگیر جنگ مرگبار خدایان در پس‌زمینه مصر مدرن و باستان کنند.

علاوه بر ایزاک، در اولین فصل شش قسمتی مون نایت، می کالااوی و ایتن هاوک نیز ایفای نقش خواهند کرد. البته، Moon Knight تنها یکی از چندین پروژه پرمخاطب مارول است که در آینده نزدیک به دیزنی پلاس خواهد آمد. همچنین در آینده پیش رو  She-Hulk با بازی تاتیانا ماسلانی در نقش وکیل بروس بنر، جنیفر والترز. خانم مارول، ایمان ولانی را به عنوان کمالا خان، یک نوجوان مسلمان که توانایی‌های ابرقهرمانی خاصی به دست می‌آورد، منتشر خواهند شد. و Secret Invasion که چهره‌های آشنایی مانند نیک فیوری و ماریا هیل را برای نبرد جدیدی علیه فرقه‌ای از Skrulls گرد هم می‌آورد و داستان سری‌های قبلی MCU در دیزنی پلاس را که شامل سریال‌های لوکی، شاهین و سرباز زمستان، واندا ویژن، وات ایف؟ و سریال هاکای که آخرین منتشر شد به صورت جدی‌تر دنبال خواهد کرد.

تریلر سریال Moon Knight

آیزاک در نقش مارک اسپکتور، یک تفنگدار سابق آمریکایی با اختلال هویت تجزیه‌ای (DID) که قدرت‌های یک خدای ماه مصری را به عهده می‌گیرد و متعاقباً نام مون نایت را به خود می‌گیرد، در این سریال حاضر می‌شود.

تاکنون تنها بخش‌هایی بسیار کوتاهی از این اثر منتشر شده است و اولین کلیپ سریال در روز دیزنی پلاس در  ماه نوامبر منتشر شد. کلیپ اول در سراسر توییتر مورد تمسخر قرار گرفت، به دلیل سردرگمی در مورد لهجه ایزاک در نقش خود. در حالی که اسپکتور در کتاب‌های مصور اصلی از ایالات متحده است و طبق اولین حضور خود در شماره ۳۲ کمیک گرگ نما در شب در اوت ۱۹۷۵ به نظر می‌رسد که تفسیر آیزاک با یک صدای بلند انگلیسی اکنون کمی عجیب به نظر می‌رسد. با این حال ممکن است این موضوع به اختلال  چند شخصیتی این فرد مربوط باشد و باید تا ۳۰ ماه مارچ برابر با چهارشنبه ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۱ صبر کرد تا از راز  این شخصیت سر در بیاوریم. 


guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا