نمایش لباس اسکار آیزاک در تریلر سریال Moon Knight

یک شنل‌پوش دیگر در دنیای سینمایی مارول

استودیو مارول از اولین نگاه به مون نایت (Moon Knight) با بازی اسکار آیزاک به عنوان قهرمان اصلی سریال جدید دنیای سینمایی مارول دیزنی پلاس رونمایی کرد.

توسعه این پروژه برای اولین بار در اواسط سال ۲۰۱۹ آغاز شد، زمانی که «جرمی اسلیتر» (Jeremy Slater) از «آمبرلا آکادمی» (The Umbrella Academy) به عنوان نویسنده اصلی این سریال استخدام شد، در حالی که با آیزاک در اواخر سال ۲۰۲۰ برای هدایت بازیگران وارد مذاکره شد، که در اوایل سال جاری به طور رسمی توسط مارول تایید شد. محمد دیاب رهبری تیم کارگردانی و هدایت چهار قسمت از شش اپیزود سریال را بر عهده خواهد داشت، در حالی که جاستین بنسون و آرون مورهد به طور همزمان دو قسمت دیگر را فیلمبرداری خواهند کرد.

جزئیات اسامی بازیگران این اثر تا حد زیادی مخفی نگه داشته شده است و تنها ستاره‌های تایید شده تا کنون ایزاک، «می کالاماوی» بازیگر سریال «رمی» (Ramy) و «ایتن هاوک» در نقش‌های نامشخص هستند. طبق گزارش‌ها هاوک به‌عنوان آنتاگونیست اصلی سریال نقش‌آفرینی می‌کند. اگرچه شایعات و عکس‌های تنظیم شده نشان می‌دهد که «میدنایت من» (Midnight Man) نیز در سریالی که گاسپارد اولیل (Gaspard Ulliel) به تصویر کشیده است، ظاهر می‌شود. از آنجا که سؤالات فراوان و کنجکاوی‌ها برای مون نایت بالاتر رفته است، مارول در نهایت اولین نگاهی اجمالی به این سریال را به طرفداران ارائه داد.

مارول در مراسم Disney+ Day، از تریلر مون نایت رونمایی کرد. این ویدئو نگاهی به اسکار آیزاک در نقش مارک اسپکتور (Marc Spector) و همچنین لباس ابرقهرمان او دارد. اولین تریلر این سریال را می توانید در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

اولین تریلر مون نایت ممکن است هنوز بسیاری از اسرار خود را مخفی نگه داشته باشد، اما مطمئناً به عنوان اولین تیزری که بسیاری از طرفداران به آن امیدوار بودند با نگاهی کلی و کوتاه به لباس قهرمان منتشر شد. اگرچه تنها چند نگاه کوتاه به کت و شلوار در تریلر دیده می‌شود اما مشخصاً حجم زیادی کار روی طراحی پیچیده لباس انجام شده است که انتظار بینندگان را برای آشکار شدن کامل این لباس در آینده نزدیک افزایش می‌دهد. علاوه بر این، این فیلم بینش خوبی از تصویر مارک اسپکتور، مرد پشت نقاب، ارائه می‌دهد.

کسانی که با کمیک‌های مون نایت آشنا هستند می‌دانند که یکی از عناصر اصلی شخصیت قهرمان مبارزه با اختلال هویت تجزیه‌ای است، ویژگی‌ای که کوین فایگی، رئیس مارول آن را در طی اعلامیه نمایش در روز سرمایه‌گذار دیزنی در سال گذشته تایید کرد و مطمئناً در سال گذشته مورد تمسخر قرار گرفته است. ویدئو اولین تریلر «مون نایت» همچنین اولین اشاره‌ای به شخصیت هنوز ناشناخته ایتن هاوک در این مجموعه ارائه می‌کند، با روایت کوتاه او که به عنوان طعنه‌ای دلخراش از آنتاگونیست فرقه‌وار گزارش‌شده‌اش ارائه می‌شود. با نمایش اولین تریلر این مجموعه، مخاطبان باید منتظر شنیدن دیگر اخبار انتشار این اثر در آینده نزدیک باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا