شخصیت ورولف احتمالاً در سریال Moon Knight معرفی خواهد شد

شورانر سریال: Moon Knight، محصولی تاثیرگذار و دیوانه‌کننده خواهد بود

ورولف

طی چند ماه اخیر شایعات بسیاری پیرامون معرفی شخصیت ورولف در سریال Moon Knight به گوش رسیده است. با توجه به گزارشی که جدیداً منتشر شده، این شایعات درست بوده‌اند.

با شروع روند تولید سریال Moon Knight، انتشار شایعات مختلف پیرامون این اثر هم آغاز شد. در ابتدا گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد شخصیت رائولد بوشمن در این سریال حضور خواهد داشت. حالا هم شایعه‌ی دیگری منتشر شده که به حضور یکی دیگر از کاراکترهای شناخته شده‌ی مارول در اقتباس سریالی کمیک‌ بوک‌های مون نایت اشاره دارد.

طبق گزارشی که وبسایت MCU Cosmic منتشر کرده است، در جریان سریال Moon Knight شاهد معرفی ورولف (Werewolf) خواهیم بود. این شخصیت یک گرگینه بوده و در میان طرفداران کمیک بوک‌ها با نام جیک راسل هم شناخته می‌شود. البته پیش از اینکه وبسایت MCU Cosmic با قاطعیت این اتفاق را تایید کند، گمانه‌زنی‌هایی در این باره وجود داشت. شخصیت مون نایت برای اولین بار در جلد ۳۲ کمیک بوک‌های Werewolf by Night (آگوست ۱۹۷۵) معرفی شد. همین موضوع هم باعث شده بود تا بسیاری از طرفداران منتظر تایید شایعات باشند. در این میان، برخی احتمال می‌دادند تا این گرگینه در فیلم سینمایی Blade معرفی شود که حدس آن‌ها فعلاً غلط از آب درآمده است.

شخصیت ورولف در کمیک بوک‌ها عضو گروه «پسران نیمه شب» (Midnight Sons) بود. بنابراین این احتمال وجود دارد که او در کنار مون نایت، بلید و دیگر شخصیت‌های ترسناک کمیک بوک‌های مارول یک تیم تشکیل دهد. به‌خصوص اینکه جرمی اسلیتر (Jeremy Slater)، شورانر سریال Moon Knight، گفته بود طرفداران منتظر یک تجربه‌ی تاثیرگذار و دیوانه‌کننده باشند:

وقتی اولین کمیک بوک مارول را خریدم، هفت سال داشتم. زندگی من در آن تاریخ برای همیشه تغییر کرد. به‌هیچ‌وجه بزرگنمایی نیست که بگویم پیوستن به مارول تنها افتخار بزرگ من در دوران فعالیتم بوده است. من هیجان‌زده، بسیار خوشحال و همچنین وحشت‌زده هستم. اگرچه قادر نیستم تا چیزی درباره‌ی داستان یا انتخاب بازیگران به اشتراک بگذارم اما می‌توانم بگویم تیمی از نویسندگان بااستعداد که عاشق شخصیت مون نایت هستند، سخت تلاش می‌کنند تا محصول ویژه‌ای را برای شما آماده کنند. حواستان جمع باشد. سریال Moon Knight در راه است و می‌خواهد محصولی تاثیرگذار و دیوانه‌کننده باشد.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی از تاریخ آغاز پخش سریال Moon Knight در شبکه‌ی دیزنی پلاس در دسترس نیست. البته تاریخ پخش حدودی دیگر سریال‌ها مشخص شده که برای مثال می‌توان به The Falcon and The Winter Soldier و WandaVision اشاره کرد. این دو سریال به‌ترتیب در پاییز سال ۲۰۲۰ و بهار سال ۲۰۲۱ پخش خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا