1%
  • 0/10

فروش Monster Hunter World از مرز ۲۴ میلیون نسخه عبور کرد

پرفروش‌ترین بازی کپکام

فروش Monster Hunter World از مرز ۲۴ میلیون نسخه عبور کرد ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش Monster Hunter World

بر اساس گزارش اخیر شرکت کپکام، فروش بازی Monster Hunter World به بیش از ۲۴ میلیون نسخه رسیده است.

مانستر هانتر از جمله محبوب‌ترین فرنچایزهای شرکت کپکام به شمار می‌رود که به لطف گیم‌پلی جذاب خود، هوادارهای زیادی در اقصی نقاط جهان دارد. این سری تا به امروز از نظر تجاری عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و روز به روز میزان فروش و تعداد بازیکن‌‎های آن افزایش پیدا می‌کند.

بر اساس گزارش اخیر کپکام، فروش بازی Moster Hunter World تا پایان سال ۲۰۲۳ میلادی به بیش از ۱۹.۶ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. البته، در صورتی که فروش بسته الحاقی Iceborne Master را نیز در نظر بگیریم، فروش این بازی از مرز ۲۴.۱ میلیون نسخه عبور می‌کند.

علاوه بر این‌ها، کپکام اعلام کرده که میزان فروش بسته الحاقی Iceborne به تنهایی برابر با ۱۱.۶ میلیون نسخه است. این در حالی است که در گزارش قبلی، این رقم برابر با ۱۰.۷ میلیون نسخه اعلام شده بود. در ادامه، گفته شده که تا پایان سال گذشته میلادی بالغ بر ۱۴.۲ میلیون نسخه از Monster Hunter Rise به فروش رسیده و حدود ۷.۱ میلیون نسخه از بسته الحاقی SunBreak فروخته شده است.

بهتر است بدانید که مانستر هانتر ورلد در حال حاضر به عنوان پرفروش‌ترین بازی تاریخ شرکت کپکام شناخته می‌شود. این عنوان به تازگی به لطف معرفی کمپین Return to World و ارائه تخفیف‌های وسوسه‌انگیز، حسابی مورد استقبال بازیکن‌ها قرار گرفت و توانست رکورد سه ساله خود در زمینه تعداد بازیکن‌های همزمان در استیم را بشکند.

لازم به ذکر است که بازی جدید مجموعه مانستر هانتر به نام Wilds در حال حاضر مراحل ساخت خود را در شرکت کپکام پشت سر می‌گذارد. این بازی هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد، اما ناشر اعلام کرده که بازی در سال ۲۰۲۵ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments