#مهسا_امینی

دو پوستر از فیلم Monster Hunter شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد

Milla Jovovich و Tony Jaa در پوستر‌ها

پوستر فیلم Monster Hunter

به تازگی دو پوستر جدید از فیلم در حال توسعه‌ی Monster Hunter در فضای مجازی منتشر شده که شخصیت‌های اصلی این اثر را نشان می‌دهد.

در جریان Tokyo Game Show سال ۲۰۱۶ میلادی بود که یکی از مدیران کپکام به نام Ryozo Tsujimoto، اعلام کرد که فیلم اقتباسی یکی از بازی‌های معروف شرکت کپکام یعنی Monster Hunter در حال توسعه است. چند ماه بعد پل دبلیو. اس. اندرسون و جرمی بولت که در ساخت فیلم Resident Evil مشارکت داشتند، به صورت رسمی اعلام کردند که بعد از پنچ سال گفت و گو با کپکام توانستند، حق ساخت فیلم Monster Hunter را به دست بیاورند. روند تولید فیلم در سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی آغاز شد و جالب است بدانید که تاکنون هیچ اطلاعات کامل یا تریلری برای عموم به نمایش گذاشته نشده و تنها سال گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای تیزر کوتاهی به صورت محدود و پشت در‌های بسته پخش شد که کلیپ کم کیفیت آن هم به بیرون نشر یافت.

حال به تازگی دو پوستر از فیلم Monster Hunter در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. در این دو پوستر ما بازیگران اصلی فیلم، میلا یوویچ و تونی جا را می‌بینیم. میلا یوویچ در این اثر سینمایی در نقش Natalie Artemis حضور خواهد داشت و در پوستر در یک بیابان بزرگ و خشک ایستاده و شمشیر معروف سری بازی‌های Monster Hunter یعنی Giant Jawblade را در دستانش دارد. پوستر دیگر هم تونی جا را که یک تیرکمان بزرگ را حمل می‌کند به نمایش گذاشته است. بسیاری بر این باورند که محل بیابانی شباهت‌های بسیار زیادی به منطقه‌ی Wildspire Wastes بازی Monster Hunter World دارد.

متاسفانه ما اطلاعات زیادی از روند فیلمبرداری و یا داستان آن نداریم ولی با توجه به توضیحاتی که خود کپکام داده، این فیلم در خصوص پیدا شدن یک پورتال به دست نیرو‌های نظامی سازمان ملل متحد است که آن‌ها به یک دنیای دیگر که هیولاها و شکارچیان حضور دارند، می‌برد. حال دو گروه با همکاری یک دیگر می‌خواهد از این دروازه دفاع کرده تا هیولاها به زمین حمله‌ور نشوند.

از دیگر بازیگران تایید شده در فیلم Monster Hunter، می‌توان به حضور کلیفورد جوزف هریس جونیور، ران پرلمن، دیه‌گو بونتا، مگان گود، جاش هلمن و جین آیو یانگ اشاره کرد.

فیلم Monster Hunter در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) روی پرده‌های سینما پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا