اولین تیزر فیلم Monster Hunter را از اینجا تماشا کنید

تاریخ اکران باز هم تغییر کرد

سازندگان Monster Hunter تریلر جدیدی از این فیلم منتشر کردند.

فیلم جدید کارگردان مشهور سینما، پل دبلیو. اس اندرسون (Paul W. S. Anderson)، هم‌اکنون در مرحله‌ی تولید قرار دارد و عوامل آن مشغول فیلمبرداری هستند. در حالی که شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد، سینماهای سراسر جهان به خصوص آمریکا در وضعیت خوبی نیستند و تاریخ انتشار عناوین بسیاری با تاخیر مواجه می‌شوند. فیلم Monster Hunter در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۴ شهریور ماه (مصادف با ۴ سپتامبر سال جاری میلادی) منتشر شود اما مدتی بعد عوامل آن اعلام کردند زمان اکران این عنوان تغییر کرده و به ۲۳ آپریل سال ۲۰۲۱ موکول شده است. با این وجود، این تاریخ باز هم تغییر کرد و طبق آخرین گزارش‌ها، Monster Hunter در دسامبر سال جاری میلادی به مرحله‌ی عرضه می‌رسد.

IGN اخیرا تریلر جدید فیلم مورد انتظار Monster Hunter را منتشر کرده که باعث توجه طرفداران شده است. استودیوی سونی پیکچرز رلیسینگ وظیفه‌ی اکران این عنوان را برعهده داشته و پل دبلیو. اس اندرسون آن را کارگردانی می‌کند. این فیلمساز سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌های Resident Evil را داشته و در حال حاضر مشغول توسعه‌ی پروژه‌ی جدید خود یعنی شکارچی اژدها است. همچنین، اخیرا خلاصه‌ی داستان این فیلم توسط کارگردان منتشر شده که هیجان و انتظار طرفداران را بیشتر کرده است.

ماورای دنیای ما، جهان دیگری وجود دارد؛ جهانی که هیولاهای خطرناک و قدرتمند در آن ساکن بوده و حکمفرمایی می‌کنند. در پی یک طوفان شن، ستوان آرتمیس (میلا یوویچ) و همراهانش به دنیایی جدید انتقال داده می‌شوند. آن‌ها به سرعت پی می‌برند این سرزمین ناشناخته محل زندگی هیولاهای عظیم و ترسناکی است که تجهیزات نظامی‌شان هیچ صدمه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌کند. در شرایطی که امید چندانی برای بقا ندارند، با مرد مرموزی به نام هانتر (تونی جا) مواجه می‌شوند که مهارت‌های زیادش اجازه می‌دهد همیشه یک قدم جلوتر از این موجودات باشد. در همین حین که اعتماد میان دیگر اعضای گروه و هانتر شکل می‌گیرد، آرتمیس متوجه می‌شود مرد مرموز عضوی از یک تیم به رهبری ادمیرال (ران پرلمن) است. پس از مواجه شدن با تهدید عظیمی که قدرت نابودی دنیای انسان‌ها را دارا است، شخصیت‌های داستان متحد شده و برای نبرد نهایی آماده می‌شوند.

لازم به ذکر است که Monster Hunter در دسامبر سال جاری میلادی به سینماها می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند به تماشای این فیلم بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا