تاریخ اکران فیلم Monster Hunter هم با تاخیر مواجه شد

فیلم جدید میلا یوویچ بهار سال آینده روی پرده‌های سینما می‌رود

تاریخ اکران فیلم Monster Hunter

شرکت سونی روز گذشته رسما تایید کرد که تاریخ اکران فیلم Monster Hunter هم با تاخیر مواجه شده و پخش آن روی پرده‌های نقره‌ای سینما در بهار ۲۰۲۱ میلادی رخ خواهد داد.

خبر تاخیر در تاریخ پخش و نمایش فیلم‌ها و سریال‌ها در طول چند ماه اخیر، به یک موضوع کاملا عادی تبدیل شده است. متاسفانه شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹ باعث اختلال در چرخه‌ی تولید بسیاری از صنایع شده و عرصه‌ی فیلم و سریال هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

از همین رو فیلم‌های زیادی با تاخیر در تاریخ اکرانشان مواجه شدند. فیلم شکارچی هیولا که با اقتباس از مجموعه بازی ویدیویی با همین عنوان مراحل تولید خود را سپری می‌کند، قرار بود که در روز ۴ سپتامبر میلادی (مصادف با ۱۴ شهریور ماه سال جاری) روی پرده‌های سینما برود؛ با این حال، حدس این موضوع راحت بود که تاریخ اکران فیلم Monster Hunter با تاخیر مواجه خواهد شد؛ چرا که علاوه بر خللی که شیوع ویروس کرونا در روند تولید این فیلم ایجاد کرد، تاریخ اکران Quiet Place 2 هم دقیقا به ۱۴ شهریور سال جاری (۴ سپتامبر) موکول شده است. عاملی که می‌توانست عملکرد مانستر هانتر در باکس آفیس را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابر اعلام شرکت سونی پیکچرز، این فیلم در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) در سینماهای معتبر سراسر جهان اکران خواهد شد. در حال حاضر سینماهای بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده‌ی آمریکا چندان حال و روز خوشی ندارند و ایجاد محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، همچنین ترس بسیاری از مردم باعث شده تا فروش بلیط در گیشه‌ها، تفاوت چشمگیری با سال‌های گذشته داشته باشد. با توجه به رفتار غیرقابل پیش‌بینی ویروس کرونا، هیچ بعید نیست که تاریخ اکران فیلم Monster Hunter یا سایر فیلم‌ها، یکبار دیگر با تاخیر مواجه شوند.

پائول دبلیو اس اندرسون که سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌های Resident Evil را برعهده دارد، روی صندلی کارگردانی فیلم شکارچی هیولا خواهد نشست. همچنین میلا یوویچ (بازیگر نقش اصلی فیلم‌های رزیدنت اویل)، تونی جا، تیپ تی آی هریس و مگان گود از جمله کسانی هستند که در تیم بازیگران این فیلم حضور خواهند یافت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا