چه کسی نقش معشوقه توکیو را در فصل پنجم سریال Money Heist ایفا می‌کند؟

سه چهره جدید به تیم اضافه شده‌اند

تیم بازیگری فصل پنجم سریال Money Heist

با توجه به گزارشی که روی خروجی وب سایت Variety قرار دارد، سه چهره جدید به تیم بازیگری فصل پنجم سریال Money Heist افزوده شده‌اند.

La Casa De Papel یک سریال جنایی و درام است که محصول مشترک ونکوور مدیا و شبکه Antena 3 به شمار می‌رود. با گذشت مدت کوتاهی از پخش فصل دوم، نتفلیکس امتیاز پخش جهانی را بدست آورد و پس از تدوین مجدد قسمت‌ها و دوبله انگلیسی، آن را در دسترس تمامی مشترکان خود قرار دارد. سرویس استریم آمریکایی اقدامات تبلیغاتی خاصی را انجام نداد اما با گذشت مدت کوتاهی مورد توجه قرار گرفت و به پربازدیدترین سریال غیرانگلیسی تبدیل شد. مدیران نتفلیکس که از موفقیت‌های Money Heist غافل‌گیرشده بودند، به سراغ خالقان سریال رفته و از آن‌ها درخواست کردند فصل‌های بعدی را بسازند. آن‌ها پس از بررسی موارد مختلف نظر خود را تغییر داده و بازگشتند.

داستان سریال سرقت پول در مادرید رخ داده و درباره مردی مرموز به نام پروفسور است که هشت خلافکار را دور هم جمع کرده تا بتواند برنامه‌ریزی‌های جاه‌طلبانه‌اش را به حقیقت تبدیل کند. آن‌ها در اولین ماموریت خود به ضرابخانه سلطنتی اسپانیا رفته و پس از چاپ ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون یورو پول نقد، از طریق تونلی که قبلا آماده کرده بودند فرار می‌کنند. البته برنامه‌های پروفسور به همین خلاصه نشده و آن‌ها در دومین سرقت بزرگ خود به بانک اسپانیا می‌روند تا شمش‌های طلا را بدزدند. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و اتفاقات مختلفی رخ می‌دهد. در ضمن، یکی از اعضای گروه به ناک توکیو راوی اتفاقات است.

وب سایت Variety به واسطه یک گزارش اختصاصی اعلام کرد سه عضو جدید به تیم بازیگری فصل پنجم سریال Money Heist پیوسته‌اند: میگل آنخل سیلوستر (Miguel Ángel Silvestre)، پاتریک کریادو (Patrick Criado) و خوزه مانوئل سدار (José Manuel Sedar). سازندگان معمولا از انتشار جزئیات نقش‌های بازیگران جدید خودداری می‌کنند اما این گزاره اینبار صدق نمی‌کند. طبق اطلاعات رسمی، سیلوستر به عنوان رنه جلوی دوربین می‌رود که قبلا معشوقه توکیو بود. او در جریان یک سرقت جان خود را از دست داد. کریادو نقش رافائل فرزند برلین و سدار هم نقش ساگاستا فرمانده نیروهای ویژه را ایفا می‌کند.

با توجه به اطلاعات موجود از فصل پنجم، بیش از ۱۰۰ ساعت از ورود سارقان به بانک اسپانیا می‌گذرد. آن‌ها یکی از هم‌تیمی‌های خود را از دست داده و در محاصره نیروهای پلیس قرار دارند. از همه مهمتر، آلیسیا سیرا مخفیگاه پروفسور را به طریقی یافته است. بدین ترتیب، اینبار خبری از نقشه فرار نبوده و اعضای گروه باید خودشان راهی برای خروج از بانک بیابند. البته چالش‌ها به همین موارد خلاصه نمی‌شود. اینبار ارتش وظیفه مقابله با سارقان را بر عهده گرفته است.

با در نظر گرفتن گزارش اخیر وب سایت ورایتی، پیش بینی می‌شود فصل پایانی سرقت پول تنها درباره فرار شخصیت‌های اصلی از بانک اسپانیا نباشد و گذشته کاراکترها به خصوص توکیو و برلین بیش از پیش مورد کندوکاش قرار بگیرد. احتمالا یکی از همین صحنه‌های مربوط به گذشته باعث شد اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) بازیگر نقش توکیو حین فیلمبرداری اشک بریزد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا