اسپین-آف سریال Money Heist با محوریت برلین ساخته می‌شود

هنوز کار تمام نشده!

برلین Money Heist

سریال Money Heist یا La Casa De Papel همین روز‌ها به پایان می‌رسد، اما این ظاهرا به منزله‌ی پایان ماجرا نیست و نتفلیکس می‌خواهد اسپین آفی با محوریت شخصیت بسیار محبوب و پرطرفدار برلین بسازد.

این سرویس استریمینگ فیلم و سریال، سفارش یک اسپین-آف از این سریال محبوب اسپانیایی با محوریت کارکتر برلین یا آندرس فونولوسا (با بازی پدرو آلونسو) داده است.

قرار است این اسپین-آف از سریال Money Heist در سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

نتفلیکس هنوز هیچ جزئیاتی از این اسپین-آف منتشر نکرده است ولی طبق دانسته‌های ما تا این‌جا، برلین نفر دوم در سرقت ضراب‌خانه سلطنتی اسپانیا بود و همچنین به همراه پروفسور و پالرمو، نقشه‌ی سرقت از بانک اسپانیا را پی‌ریزی کرد.

سریال Money Heist به زودی و در تاریخ سوم دسامبر (مصادف با ۱۲ آذر) با پخش ۵ اپیزود از فصل آخر، به پایان خود می‌رسد.

این سریال توسط آلکس پینا خلق شده و در مورد چندین سرقت از زاویه‌ی دید سارقین حرفه‌ای است. توکیو، شخصیت زن جذاب این سریال توسط اورسولا کوربرو بازی شده است. همچنین بازیگرانی مثل آلوارو مورته، ایتزیار ایتونو، میگل هران، جیمی لورنته، استر آسبو، انریکه آرسه، رودریگو د لا سرنا، دارکو پریک، نجوا نیمری، هوویک کئوچکریان، لوکا پروس، بلون کوئستا، فرناندو کایو، فرناندو سوتا، خوزه مانوئل پوگا و ماریو د لا روزا در سریال Money Heist نقش‌آفرینی کردند.

این سریال نتفلیکس در ابتدا از شبکه‌ی ۳ اسپانیا پخش می‌شد و تهیه‌کنندگان آن هم آلکس پینا، سونیا مارتینز، خسوس کولمنار، استر مارتینز لوباتو و ناچو مانوبنس هستند.

نظر شما در مورد فصل آخر سریال Money Heist چیست؟ آیا شما فکر می‌کنید که در انتها سارقین موفق خواهند شد که فرار کنند یا این‌که حدس می‌زنید آنان به سرنوشت شومی دچار می‌شوند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا