نقشه فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare لو رفت

نقشه‌ی محبوب Call of Duty: Modern Warfare 3 به این بازی اضافه شد

نقشه فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare لو رفت نیکان صبوری ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
نقشه فصل سوم Modern Warfare

طبق اطلاعاتی که دیتا ماینر‌ها منتشر کرده‌اند، به زودی نقشه‌ی محبوب Village در فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare به بازی اضافه می‌شود.

چند روز دیگر فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare و بتل پس جدید آن شروع می‌شود. حال دیتا ماینر‌ها با بررسی داده‌های بازی در آخرین به‌روزرسانی توانستند، اطلاعات تازه‌ای از بازی دست پیدا کنند.

طبق انتشار تصاویری توسط کاربری در فروم ردیت، به نظر می‌رسد یکی از محبوب‌ترین نقشه‌های سری Modern Warfare به زودی وارد بازی می‌شود. این نقشه که طرفداران Call of Duty: Modern Warfare 3 آن را به خوبی می‌شناسند، Village نام دارد. پیش از این بسیاری از طرفداران بازی درخواست اضافه شدن آن را داشتند، همچنین شایعاتی بین آن‌ها در خصوص اضافه شدن این نقشه پخش شده بود. حال با توجه به این تصاویر، در به‌روزرسانی فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare نقشه‌ی Village به بازی اضافه خواهد شد.

در کنار این موضوع، اکتیویژن چندی پیش به صورت غافلگیرکننده‌ای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered را به صورت انحصاری زمانی برای پلی‌استیشن 4 منتشر کرد. این عنوان، بازسازی کاملی از بخش داستانی Modern Warfare 2 بوده که گرافیکی بهبودیافته عرضه شده است. در کنار این موضوع، بسیاری از طرفداران شدیدا از نبود بخش چند نفره‌ی بازی گلایه کردند اما طبق گزارش‌های یک توییت نویس، بخش چند نفره‌ی Modern Warfare 2 Remastered توسط تیمی در اکتیویژن در دست توسعه قرار دارد و علت نبود آن در بازی اصلی، حساسیت بالای سازندگان برای جلب رضایت بیشتر خریداران این بازی است.

فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ (۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای تمام پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و ویندوز منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا