1%
  • 0/10

تماشا کنید: جدیدترین تریلر Modern Warfare 3 با محوریت ولادیمیر ماکاروف

تهدید اصلی به زمین بازی بازگشته است!

تماشا کنید: جدیدترین تریلر Modern Warfare 3 با محوریت ولادیمیر ماکاروف ۲ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

استودیو اسلج همر (Sledgehammer Games) طوفانی آغاز کرده و پس از معرفی جدیدترین نسخه از سری بازی کالاف دیوتی طی روزهای اخیر، تریلری جدید از این بازی منتشر کرد. جدیدترین تریلر Modern Warfare 3 به معرفی شخصیت منفی این بازی می‌پردازد!

همانطور که انتظار می‌رفت و البته توسط توسعه دهندگان بازی Call of Duty Modern Warfare 3 تایید شده بود، ولادیمیر ماکاروف (Vladimir Makarov) شخصیت منفی این بازی خواهد بود و ما امروز توانستیم نگاهی جامع به این شخصیت منفی، اما محبوب در میان طرفداران سری بازی کالاف دیوتی داشته باشیم.

در طول تریلر، مانند تیزر معرفی اولیه بازی مدرن وارفر ۳، کاپیتان پرایس (Captain Price) از تهدیدهای در انتظار گروهش با ما صحبت کرد و در کنار آن ما نگاهی کوتاه به برخی از مراحل بازی از جمله No Russian که برای کاربران قدیمی کاملا آشناست نیز داشتیم. در این میان همچنین نگاهی به خالکوبی‌های معروف ماکاروف داشتیم که هر کدام داستانی جداگانه برای ما داشته و توسعه دهندگان به خوبی از آن‌ها استفاده کرده بودند.

در پایان تریلر به تاریخ رونمایی کامل از این بازی مورد انتظار اشاره شد. طبق تریلر به نمایش درآمده، ما باید در انتظار رونمایی از این بازی در تاریخ ۱۷ آگوست سال جاری میلادی، برابر با ۲۶ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ باشیم. انتظار می‌رود توسعه دهندگان در رونمایی کامل این بازی، نگاهی عمیق‌تر به یاران پرایس و همچنین به شخصیت منفی این بازی یعنی ماکاروف که امروز با او آشنا شدیم، داشته باشند. بسیاری از کاربران باور دارند با ورود دوباره ماکاروف به دنیای کالاف دیوتی، ما شاهد حضور یوری (Yuri) نیز خواهیم بود که می‌تواند داستان این بازی را جذاب‌تر از پیش کند.

طبق تیزر معرفی اولیه به انتشار درآمده، بازی Call of Duty Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۹ آبان ماه سال ۱۴۰۲ به انتشار می‌رسد. در زمان انتشار این مطلب از پلتفرم‌های مقصد این بازی رونمایی نشده است. با این حال، طبق آخرین اخبار تایید شده توسط مایکروسافت، مالک جدید شرکت اکتیویژن بلیزارد و توسعه دهنده کنسول‌های ایکس باکس، این بازی و نسخه‌های آتی این سری بازی برای کنسول‌های پلی استیشن نیز به انتشار خواهند رسید. نظر شما درباره جدیدترین تریلر Modern Warfare 3 با محوریت ولادیمیر ماکاروف چیست؟ شما چه نکاتی از این تریلر برداشت کردید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments