1%
  • 0/10

نگاهی به ایستراگ تیزر Call of Duty: Modern Warfare 3 | عجیب و جالب!

با تجربه‌های منطقه ال مزرح؛ آماده باشید!

نگاهی به ایستراگ تیزر Call of Duty: Modern Warfare 3 | عجیب و جالب! ۰ ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ایستراگ تیزر Call of Duty: Modern Warfare 3

شب گذشته اولین تیزر جدیدترین نسخه از سری بازی کالاف دیوتی به نمایش درآمد و ایستراگ جالبی در خود داشت. ایستراگ تیزر Call of Duty: Modern Warfare 3 شما را با اطلاعاتی سری و حساس غافلگیر می‌کند!

در تیزر به نمایش درآمده از بازی جدید Call of Duty Modern Warfare 3 در شب گذشته، شماره تلفنی دیده شد که در دم نظر بسیاری از کاربران را جلب کرد و در نتیجه این جلب توجه، کاربران به سرعت شروع به تماس گرفتن و ارسال پیام به این شماره تلفن کردند و همانطور که انتظار می‌رفت اکتیویژن برنامه‌های جذابی برای این شماره تلفن داشت که همه را غافلگیر کرد.

کاربران پس از ارسال پیامی با مضمون «Ready» به معنای «آماده»، در پاسخ چندین پیام جالب و جنجال برانگیز را دریافت کردند. اکتیویژن در پاسخ به این پیام، شما را با پیام «ارتباط امن. درگیری عظیم در راه است. فرصت‌های بسیاری وجود دارد. ما نیازمند شخصی مانند تو، با تجربه در منطقه ال مزرح هستیم. آیا قدرت دریافت اطلاعات حساس را داری؟ بله/خیر.»

شما در صورت ارسال پاسخ مثبت به این پیام‌ها، با پیام‌هایی جدید با مضمون «خوب است. در انتظار اطلاعات حساس عملیات باش. این اطلاعات نگاهی کوتاه به چیزی که پیش روی ماست خواهند داشت.» روبه رو شده و در کنار آن عکسی از منطقه ال مزرح برای شما ارسال می‌شود. در این عکس منطقه Observatory به عنوان منطقه‌ای مهم علامت گذاری شده است.

در این میان بد نیست اشاره داشت که بسیاری از کاربران شکایات خود را به این شماره تلفن ارسال کرده و بر این باور هستند که اکتیویژن آن‌ها را بررسی خواهد کرد. همچنین بد نیست اشاره داشت که شما حتی با ارسال پاسخ منفی به پرسش اصلی، اطلاعات محرمانه را دریافت خواهید کرد!

به گفته تیم اکتیویژن رونمایی کامل از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۷ آگوست سال جاری میلادی، برابر با ۲۶ مرداد ماه در بازی وارزون ۲.۰ رخ خواهد داد.

نسخه کامل این بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۹ آبان ماه سال ۱۴۰۲ به انتشار خواهد رسید. در زمان انتشار این مطلب، پلتفرم‌های مقصد برای این بازی مشخص نیستند. البته باید اشاره داشت که طبق آخرین گفته‌های اکتیویژن پس از تکمیل خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، شرکت سازنده کنسول‌های ایکس باکس، این بازی در کنسول‌های پلی استیشن نیز به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره ایستراگ تیزر Call of Duty: Modern Warfare 3 چیست؟ شما چه پاسخی برای پرسش‌های اکتیویژن دارید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments