مشکلات فصل اول مدرن وارفر ۲ شما را مجبور به حذف بازی می‌کنند!

عصبانیت بی سابقه کاربران از اینفینیتی وارد پس از نیمه دوم فصل اول

مشکلات فصل اول مدرن وارفر ۲

مشکلات فصل اول مدرن وارفر ۲ سبب عصبانیت بیش از حد کاربران شده‌اند. پس از انتشار به روزرسانی نیم فصل اول این بازی، بروز باگی طاقت فرسا شما را مجبور به حذف و نصب دوباره این بازی با حجم سرسام آور نزدیک به ۲۰۰ گیگابایت می‌کند!

نیمه دوم فصل ابتدایی اخرین نسخه از سری بازی Call of Duty یعنی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در کنار تضیف Riot Shield منفور، بخشی جدید با نام Raid را به بازی خود افزود. بسیاری از کاربران باور دارند که Riot Shield به قدر کافی تضعیف نشده و باید بیش از آن به این سلاح منفور پرداخت. اما مشکل بزرگ‌تری که کاربران دارند، نیاز به پارتی مشخص برای اجرای مد Raid است. اگر توجه داشته باشید، شما نمی‌توانید به صورت تک نفره و با همراهی دو یار تصادفی به تجربه این بخش بپردازید. اما متاسفانه مشکلی بزرگ‌تر از این نیز گریبان گیر کاربران شده و آن ارور Dev Error 11557 است که به طور کلی از ورود کاربران به بازی مدرن وارفر ۲ جلوگیری می‌کند.

طبق گزارش اخیر مجله معتبر یوروگیمر، ارور Dev Error 11557 برای بسیاری از کاربران پس از اجرای بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ ظاهر شده و اجازه ورود آن‌ها به بازی را نمی‌دهد. این رخداد زمانی طاقت فرسا می‌شود که هیچگونه راه حلی برای از بین بردن آن به غیر از حذف و نصب دوباره بازی وجود ندارد! به گفته استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، تیم توسعه دهنده این بازی، بروز چنین مشکلی احتمالا به معنی خراب شدن برخی فایل‌های اساسی بازی بوده که شما را وادار به حذف و نصب دوباره این عنوان می‌کند.

حجم بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به دلیل ازدیاد جزئیات بسیار زیاد و سرسام آور بوده و کاربرانی که محدودیت دانلود دارند، حملات شدیدی به پیام اخیر توسعه دهندگان داشته‌اند. افراد زیادی از حذف و نصب دوباره بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ سر باز زده و اعلام کرده‌اند که هرگز به تجربه دوباره این بازی نخواهند پرداخت. اینفینیتی وارد برای تسکین بخشیدن کاربران، به آن‌ها پیشنهاد داده به بخش Texture Streaming رفته و میزان دانلود را بر Minimum قرار دهند تا ترافیک کمتری مصرف شود.

به باور عموم کاربران، به طور کلی به روزرسانی نیم فصل اول مدرن وارفر ۲ موفقیت آمیز بوده، اما مشکلات کوچک دیگری در کنار ارور Dev Error 11557 نیز دیده شده است. برای مثال، لودآت شخصی سازی شده بسیاری از کاربران پس از به روزرسانی حذف شده و آن‌ها مجبور به آرایش دوباره تفنگ‌های خود هستند. علاوه بر آن، پیشرفت اسکین تفنگ‌ها نیز با گلیچ مواجه شده است.

در ادامه باید اشاره داشت طبق برخی اخبار تازه انتشار یافته، توسعه دهندگان باگ‌هایی جدید را شناسایی کرده‌اند که هنوز موفق به رفع آن‌ها نشده‌اند. یکی از این مشکلات، جلوگیری از بازگشت کاربران بن شده به لابی، پس از پایان زمان بن موقت است.

یکی دیگر از مشکلات، مشکلی مربوط به صحبت کردن بیش از چهار نفر در بازی است. اگر بیش از چهار نفر در بازی به طور همزمان صحبت کنند، نام آن‌ها بر HUD شما حک شده که بسیار آزار دهنده است. افزونه لیزر تفنگ‌ها نیز به دلیل باگی در حالت سوم شخص غیر فعال شده و مشکل پایداری سرورهای بازی‌های شخصی (Private) نیز هنوز پا بر جا است. ما امید داریم که این مشکلات به زودی حل خواهند شد. آیا مشکلات فصل اول مدرن وارفر ۲ گریبان گیر شما نیز شده‌اند؟ راه حل‌ها و مشکلات خود را برای رفع سریع‌تر با ما در میان بگذارید.

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا