1%
  • 0/10

بازیگر السا فاست دلیل حذفش از ماموریت غیرممکن را فاش کرد

بازیگر السا فاست دلیل حذفش از ماموریت غیرممکن را فاش کرد ۰ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر السا فاست

ربکا فرگوسن، بازیگر السا فاست در بخشی از مصاحبه اخیر خود دلیل حذف شخصیتش از فیلم‌های ماموریت غیرممکن را فاش کرد.

السا فاست یکی از شخصیت‌های نسبتاً جدید ماموریت غیرممکن (Mission: Impossible) محسوب شده که نخستین بار در Mission: Impossible – Rogue Nation معرفی شد. این شخصیت که توسط ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) به تصویر کشیده می‌شد، در ابتدا شخصیتی منفی به شمار می‌رفت اما در پی اتفاقات مختلف و گذر زمان، به لیست متحدان ایتن هانت و تیمش اضافه شد.

هفتمین فیلم مجموعه ماموریت غیرممکن تحت عنوان Mission: Impossible – Dead Reckoning در سال گذشته میلادی اکران شد. این اثر اتفاقات مهم زیادی را به تصویر کشید که یکی از آن‌ها قتل السا فاست توسط دشمنی به نام گابریل بود. در پی این اتفاق، سوالی بسیار مهم در ذهن طرفداران شکل گرفت: چرا نویسندگان به مرگ السا و حذف او تصمیم گرفتند؟

ربکا فرگوسن اخیراً پای مصاحبه با رسانه Entertainment Tonight نشست و در بخشی از آن درباره حذفش از مجموعه ماموریت غیرممکن گفتگو کرد. با توجه به صحبت‌ها، او تمایل به ایفای نقش بعنوان السا فاست را از دست داده بود و به همین دلیل، تصمیم گرفت قراردادش را برای نقش آفرینی در قسمت‌های بعدی تمدید نکند. در نتیجه، نویسندگان مجبور شدند کاراکترش را حذف کنند:

زمانی که درباره قراردادهای سه فیلمی در هالیوود صحبت کردیم را به یاد داری؟ خب، گاهی اوقات آن قراردادها به انتها رسیده و بازیگران می‌توانند به پیشنهاد تمدیدش جواب بله یا خیر بدهند.

بازیگر السا فاست در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد:

من نظر خودم را در این باره می‌گویم. دوست دارم السا فاست دوباره شخصیتی سرکش شود. من به جنبه تاریک شخصیت او علاقه مند هستم. نمی‌خواهم بخشی از یک تیم باشد. این موضوع برایم جالب نیست و حس می‌کردم داستان فیلم‌ها قرار است به همین شکل پیش برود. همچنین ساخت فیلم‌های ماموریت غیرممکن بسیار زمانبر هستند.

ساخت این فیلم‌ها واقعاً طاقت فرسا و سخت است. من طی چند وقت اخیر فیلمبرداری یک سریال و دو فیلم سینمایی را پشت سر گذاشته‌ام و آن‌ها همچنان مشغول ساخت قسمت جدید ماموریت غیرممکن هستند.

فیلم ماموریت غیرممکن 8 که هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار دارد، برای اکران از تاریخ ۲ خرداد سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲۳ مه سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments