برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

روند ساخت ماموریت غیرممکن 8 نگران کننده پیش می‌رود

یک تاخیر دیگر در پیش است؟

روند ساخت ماموریت غیرممکن 8 نگران کننده پیش می‌رود ۰ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ سینما کپی لینک

طبق گزارشی که رسانه The Mirror کار کرده، استودیو پارامونت پیکچرز به اجبار روند ساخت ماموریت غیرممکن 8 را متوقف کرده است.

قسمت‌های هفتم و هشتم مجموعه ماموریت غیرممکن (Mission: Impossible) قرار بود پشت سر هم فیلمبرداری شده و با فاصله کوتاهی روی پرده نقره‌ای بیایند. برنامه ریزی‌ها در ادامه تغییر کرد و قسمت هفتم پس از آماده شدن، تحت عنوان Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One روی پرده نقره‌ای آمد. اگرچه یکی از بهترین‌های مجموعه از لحاظ بازخوردها به شمار می‌رود، بخاطر رقابت با Barbie و Oppenheimer رقم پایینی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند. تا جایی که حتی نتوانست هزینه‌های ساخت و اکران را جبران کند.

در پی شکست تجاری Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One، قسمت هشتم ماموریت غیرممکن که قرار بود تحت عنوان Dead Reckoning Part two اکران شود، حالا بدون نام رسمی است. همچنین فیلمبرداری پروژه پس از اتمام اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران از سر گرفته شده بود اما ظاهراً با مشکلی غیرمنتظره مواجه شده و روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز متوقف شده است.

طبق گزارش اخیر The Mirror، روند ساخت ماموریت غیرممکن 8 (Mission: Impossible 8) نگران کننده پیش می‌رود. به بیان دقیقتر، برای ضبط برخی از صحنه به یک زیردریایی نیاز داشتند که هزینه ساختش ۲۳ میلیون دلار شد. همچنین از یک گیمبال (وسیله‌ای برای چرخش یک شی) برای جابجایی زیردریایی و چرخش آن استفاده می‌شد که بخاطر وزن بالای زیردریایی با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر دارد؛ فرآیندی که فیلمبرداری را برای چند هفته عقب انداخته است.

با توجه به آنچه در گزارش آمده، خراب شدن گیمبال و تعمیر آن تنها هزینه مضاعفی نیست که سازندگان باید بپردازند و هر روز که پروژه خوابیده، هزینه نهایی تولید بیشتر می‌شود. همچنین نخستین باری نیست که فیلمبرداری پس از پایان اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی متوقف می‌شود. چندی پیش، دست اندرکاران مشغول اضافه کردن بخش‌های مختلف مانند راه پله به زیردریایی بودند که متوجه شدند بدنه آن تحمل وزن بیشتر را ندارد.

تام کروز (Tom Cruise) ظاهراً این روزها رابطه خوبی با پارامونت پیکچرز، ناشر مجموعه ماموریت غیرممکن ندارد. اختلافات زمانی شروع شد که بودجه مورد نیاز برای ساخت قسمت هفتم تحت نظارت کروز فراتر از حد انتظار رفت؛ موضوعی که باعث شد اثر مزبور به سوددهی نرسد. ستاره هالیوود همچنین یک قرارداد همکاری را با وارنر به امضا رسانده که باعث نارضایتی مدیران پارامونت شده است. در ضمن، شایعه شده قسمت هشتم حکم خداحافظی را برای شخصیت ایتن هانت خواهد داشت.

فیلم ماموریت غیرممکن 8 از تاریخ ۲ خرداد سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲۳ می سال ۲۰۲۵) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments