1%
  • 0/10

تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 8 تام کروز را با ظاهری خونین نشان می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۶ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 8 تام کروز را با ظاهری خونین نشان می‌دهند ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 8

اکانت TomCruiseNavy که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 8 را به اشتراک گذاشت.

قسمت هفتم مجموعه ماموریت غیرممکن تحت عنوان Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One سال گذشته میلادی اکران شد. اگرچه از کیفیت و جذابیت بسیار بالایی برخوردار بود، بخاطر رقابت با Barbie و Oppenheimer نتوانست به فروش قابل قبولی دست یافته و چند ده میلیون دلاری را به سازندگان خود ضرر زده است. البته این شکست تجاری باعث نشده ساخت قسمت هشتم مجموعه با مشکلی مواجه شود.

اکانت TomCruiseNavy در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 8 را منتشر کرده که تعدادشان به رقم ۶ رسیده و تام کروز (Tom Cruise) را به چهره‌ای خونین نشان می‌دهد. همانطور که با کمی دقت می‌توان متوجه شد، تصاویر در نزدیکی برج ساعت بیگ بن واقع در لندن ثبت شده است:

چه انتظاری از فیلم Mission: Impossible 8 داریم؟

قسمت هشتم قرار بود با نام Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 2 راهی سینماهای سراسر جهان شود. با این حال، فروش پایین قسمت هفتم باعث شد دست اندرکاران در تصمیم گیری‌های خود تجدید نظر کرده و زیرعنوانش را حذف کنند. از همین رو، فعلاً در میان رسانه‌ها با نام Mission: Impossible 8 شناخته می‌شود. در ضمن، اینکه تغییرات تنها به نحوه نامگذاری شده خلاصه شده یا فیلمنامه هم تغییر کرده، فعلاً مشخص نیست.

با توجه به اطلاعاتی که از روند فیلمبرداری منتشر شده، اتفاقات قسمت هشتم Mission: Impossible مانند قسمت‌های پیشین در مناطق مختلف جهان از جمله انگلیس، آفریقای جنوبی و شمالگان جریان دارد. همچنین می‌توان انتظار داشت سایمون پگ (Simon Pegg)، وینگ رایمز (Ving Rhames) و هیلی اتول (Haley Atwell) برای ایفای نقش‌های خود بازگردند.

فیلم Mission: Impossible 8 پس از تاخیرهای متعدد در تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۴ (مصادف با ۲۳ مه سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments