ایستراگ بازی بتلفیلد 2042 به بازی Mirror’s Edge اشاره دارد

کفش‌های فیث!

یکی از بازیکنان، ایستراگی را در نقشه‌ی جدید بازی بتلفیلد 2042 پیدا کرد که به بازی Mirror’s Edge اشاره می‌کند.

فصل چهارم بازی Battlefield 2042 با نام The Eleven Hour، نقشه‌ی Flashpoint را به بازی اضافه کرد. یکی از بازیکنان، ایستراگی را در نقشه‌ی Flashpoint بازی بتلفیلد 2042 یافت که به یکی دیگر از بازی‌های کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، یعنی Mirror’s Edge اشاره دارد. پیدا کردن این ایستراگ کمی دشوار است با این حال بازیکنان کنجکاو این بازی، موفق شدند تا آن را پیدا کنند.

بازی Battlefield 2042 پس از عرضه در سال 2021، به دلیل مشکلات فنی متعدد، مورد نقد منفی بازیکنان قرار گرفت. با این حال استودیوی دایس (DICE) در طول این سال‌ها، بارها به‌روزرسانی‌های متعددی را برای این بازی عرضه کرد. با عرضه فصل چهارم بازی با نام The Eleven Hour، چندین نقشه، اسلحه، و ابزارهای جدید به بازی اضافه شد. نقشه‌ی جدید Flashpoint هم در فصل چهارم به بازی راه پیدا کرد. این نقشه در آفریقای جنوبی قرار دارد و روی مبارزه‌ در فاصله‌های کوتاه تمرکز می‌کند. یکی از جالب‌ترین ایستراگ‌های بازی بتلفیلد 2042 هم در این نقشه قابل مشاهده است.

ایستراگ بازی Mirror’s Edge در بازی بتلفیلد 2042

یوتیوبری با نام DANNYonPC به تازگی ویدیویی از ایستراگ بازی Mirror’s Edge را در بازی بتلفیلد 2042 منتشر کرد. او در این ویدیو با استفاده از چتر نجات روی یک جرثقیل در نقشه‌ی Flashpoint فرود می‌آید. روی این جرثقیل، یک جفت کفش قرمز رنگ، قابل مشاهده است. کفش‌هایی که متعلق به شخصیت فیث (Faith) در بازی Mirror’s Edge هستند.

فیث در بازی Mirror’s Edge نه تنها چنین کفش‌هایی را می‌پوشد، بلکه در بسیاری از مراحل پارکور بازی، باید از موانعی مثل جرثقیل عبور کند. این ایستراگ در بازی بتلفیلد 2042، تنها چیزی است که نصیب طرفداران بازی Mirror’s Edge می‌شود و همچنان خبری از نسخه‌ی جدید این بازی نیست. بازی Mirror’s Edge در سبک پلتفرمر اکشن و ماجراجویی در سال 2008 توسط دایس توسعه یافت و توسط الکترونیک آرتز برای پلتفرم‌های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شد. این بازی یک سال بعد به رایانه‌های شخصی هم راه یافت. در ادامه ریبوت این اثر با نام Mirror’s Edge Catalyst در سال 2016 برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این اثر با این‌که مورد توجه بازیکنان قرار گرفت، اما هرگز به محبوبیت سری بازی بتلفیلد نزدیک نشد.

با این‌که عناوینی مثل بازی Battlefield 3، بازی Battlefield 4، و بازی Battlefield 1 همگی نزد بازیکنان محبوب بودند، اما نسخه‌های بعدی این مجموعه نتوانستند به این سطح از موفقیت برسند. با این حال استودیوی دایس در تلاش است تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های جدید برای بازی Battlefield 2042، مخاطبان بیشتری را جذب کند. در آپدیت‌های بعدی، اسلحه‌ها، ماشین‌ها و نقشه‌های جدید به بازی اضافه می‌شوند. فصل پنجم بازی تایید شده ولی هنوز تاریخ عرضه‌ی آن مشخص نیست.

بازی Battlefield 2042 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز S/X در دسترس است. این بازی روی سرویس‌های EA Play و پلی استیشن پلاس هم در دسترس قرار دارد. در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا