آپدیت جدید بازی Minecraft شما را باستان شناس می‌کند!

آپدیت ۱.۲ بازی ماینکرفت همه چیز را بهتر از پیش می‌کند

آپدیت جدید بازی Minecraft

فاصله چندانی تا انتشار آپدیت جدید بازی Minecraft باقی نمانده و طبق اطلاعات انتشار یافته، یکی از مهم‌ترین و مورد علاقه‌ترین ویژگی‌های طرفداران به این بازی راه خواهد یافت. به نظر باید منتظر تغییراتی عمده در به روزرسانی ۱.۲ بازی ماینکرفت باشیم!

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که با روزرسانی پیش روی بازی ماینکرفت با کد ۱.۲ عرضه خواهد شد، قابلیت باستان شناسی (Archeology) است که به تازگی در وبسایت رسمی بازی ماینکرفت تایید شد. شما می‌توانید با استفاده از قابلیت و استفاده از ابزاری کاملا جدید، در زیست بوم‌های صحرایی به دنبال گنج‌های ارزشمند بگردید! لازم به ذکر است که قابلیت باستان شناسی تنها یکی از انبوه ویژگی‌های آپدیت جدید بازی Minecraft بوده و طبق آخرین وعده استودیو موجانگ (Mojang)، باید منتظر رونمایی از تمام ویژگی‌های ارائه شده در به روزرسانی ۱.۲ در روزهای آتی باشیم.

قابلیت باستان شناسی یکی از ویژگی‌هایی بود که طرفداران بازی ماینکرفت مدت زمان زیادی منتظر آن بودند و عطش آن‌ها برای دریافت این ویژگی پس از به روزرسانی Caves and Cliffs در سال ۲۰۲۰ بیشتر نیز شد. در حالی که به روزرسانی Caves and Cliffs برای رونمایی از ویژگی باستان شناسی و بسیاری ویژگی‌های دیگر عرضه شده بود، به دلایل مختلف با آینده جذابی همراه نشد. این به روزرسانی با مشکلات بسیاری روبه رو بود، با این وجود توسعه دهندگان پتانسیل بالای باستان شناسی در کنار این به روزرسانی را درک کرده و تصمیم گرفتند در آینده‌ای که سال ۲۰۲۳ باشد، این ویژگی را در اختیار کاربران قرار دهند.

خوشبختانه اینگونه به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان زمان بسیاری را صرف توسعه این ویژگی کرده و باید منتظر انبوهی از قابلیت‌ها به لطف ویژگی باستان شناسی باشیم. طبق آخرین پست در وبلاگ بازی ماینکرفت درباره این ویژگی، شما می‌توانید به زودی گنج‌هایی ارزشمند را در زیست بوم‌های صحرایی به لطف ابزاری با نام Brush Tool کشف کنید. در کنار آن شما می‌توانید با استفاده از گنج‌های کشف شده آیتم‌های تزئینی جدید ساخته و از آن‌ها در مکان‌های مختلف استفاده کنید.

این ویژگی بدون شک دری جدید از اکتشافات را در برابر طرفداران و کاربران باز خواهد کرد. ویژگی باستان شناسی چندین بلوک جدید را نیز در اختیار ما قرار داده که از جمله آن‌ها می‌توان به بلوکی شنی که ماهیت واقعی آن هنوز مشخص نیست اشاره داشت. پست انتشار یافته در وبلاگ ماینکرفت همچنین اشاره داشت که به زودی عکس‌هایی از آپدیت جدید به انتشار خواهد رسید تا ما نگاهی عمیق‌تر به این به روزرسانی فوق العاده مهم داشته باشیم.

استودیو موجانگ تلاش کرده کمتر اطلاعاتی را از آپدیت جدید بازی Minecraft عرضه کند تا کاربران پس از عرضه به روزسانی غافلگیر شوند. علاوه بر آن، لغو شدن برخی ویژگی‌های مورد علاقه کاربران طی سال‌های گذشته سبب نا امیدی آن‌ها شد و از همین رو موجانگ درباره به روزرسانی‌های مهم بسیار محتاط عمل کرده و تا زمان رفع تمامی مشکلات به روزرسانی‌ها، اطلاعات آن‌ها را به صورت علنی منتشر نمی‌کند و به عبارت دیگر جلوی نا امیدی هر چه بیشتر کاربران را می‌گیرد.

در زمان انتشار این مطلب، ما اطلاعات چندانی از عمق ویژگی باستان شناسی نداریم، با این وجود می‌دانیم که فاصله زیادی تا آشنا شدن با تمام آن‌ها باقی نمانده است. آپدیت جدید بازی Minecraft بسیار امیدوار کننده به نظر رسیده و امیدواریم نسخه کامل آن سبب نا رضایتی کاربران نشود. همچنین باید اشاره داشت که نام نهایی این آپدیت هنوز مشخص نیست. نظر شما درباره اطلاعات اندک انتشار یافته از آپدیت جدید بازی ماینکرفت چیست؟ آیا شما به این آپدیت امیدوار هستید یا گمان دارید شکستی دیگر برای موجانگ در راه است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

4 10 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا