تماشا کنید: مایلز شرور در انیمیشن Spider-Verse 2

زندگی این ویلن چگونه بوده؟

تماشا کنید: مایلز شرور در انیمیشن Spider-Verse 2 آیدا امشاسفند ۱ ۱۵ تیر ۱۴۰۲

تصاویر آزمایشی که از قسمت بعدی و مایلز شرور در انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شده، نشان دهنده این شخصیت در فیلم بعدی می‌باشد. این تست حرکتی که به تازگی منتشر شده، در مورد مایلز شرور یا The Prowler زمین-۴۲ چیزهایی را نشان می‌دهد که طرفداران را خوشحال کرده است. 

فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse در اوج به پایان رسید؛ اوجی که در آن مایلز از میگل و بقیه مرد عنکبوتی‌های Spider Society فرار می‌کند تا بتواند پدرش را نجات دهد. به سرعت مشخص می‌شود که او به خانه برنگشته، و حتی در زمین خودش هم نیست؛ مایلز به زمین-۴۲ فرستاده شده جایی که عنکبوتی که او را نیش زد از آنجا آمده بود. 

در این زمین پدرش به قتل رسیده و عمویش آرون زنده است و از آنجایی که مایلز را در این زمین هیچ عنکبوتی نیش نزده، او به The Prowler تبدیل می‌شود و توسط عمویش آموزش می‌بیند. این پایان بندی برای فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse باعث شد که کنجکاوی طرفداران در مورد مایلز در زمین-۴۲ بسیار تحریک شود. 

یکی از کارگردانان فیلم Across the Spider-Verse کمپ پاورز (Kemp Powers)، برخی از فیلم‌های تست حرکتی مایلز شرور در انیمیشن که در سال ۲۰۲۰ ساخته شده بود را در توییتر به اشتراک گذاشت. پاورز فاش کرد که این شخصیت در ابتدا Wiles نام داشت قبل از اینکه تصمیم بگیرند او را مایلز جی. مورالز (Miles G. Morales) بنامند. پاورز همچنین عنوان کرد که این کلیپ شخصیت را قبل از اتفاقات فیلم نشان می‌دهد.

کلیپ را می‌توانید از رسانه سرگرمی دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کنید:

این مسئله بعد از انتشار آرت بوک رسمی و نشان دادن اینکه مایلز جی. قبلا یک قانون شکن بوده اتفاق افتاده است. در این تست حرکتی مایلز به نظر می‌رسد داروهایی را از افراد خلافکار دزدیده و به بیمارستان مادرش تحویل می‌دهد؛ این فیلم مشخص کرد چیزی در مایلز شرور در انیمیشن Spider-Verse 2 بیشتر از یک شیطان خالص وجود دارد و داستانی دردناک را تجربه کرده است. 

بسیاری از طرفداران در توییتر اعلام کردند که امیدوارند این قسمت را در فیلم بعدی ببینند، علیرغم اینکه پاورز گفت «این فقط یک فیلم آزمایشی برای نشان دادن حرکات شخصیت بوده و هرگز در فیلم حضور نخواهد داشت». امیدواریم همچنان از حرکات مشابهی که در فیلم آزمایشی نشان داده شده است برای شخصیت استفاده کنند.

در این کلیپ مایلز جی. از ابزارهای مختلف برای تقلید از توانایی‌های مرد عنکبوتی مانند دستگیر کردن افراد در تور، تاب خوردن در سراسر شهر با قلاب‌ها و چکمه‌های ویژه برای دویدن در کنار ساختمان‌ها استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد طرفداران نحوه حرکت مایلز جی. را در این کلیپ دوست دارند و نشان می‌دهد که چگونه مایلز در هر نسخه‌ایی حتی می تواند بدون قدرت هنوز هم مرد عنکبوتی باشد. 

اکثر طرفداران از این مسئله خوش‌حالند که سازندگان انتخاب درستی کرده اند و نام Wiles را به کار نبرده‌اند.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا