1%
  • 0/10

شایعه ساخت کنسول بعدی ایکس باکس توسط تیم سرفیس صحت ندارد

حرف و حدیث‌های ضد نقیض

شایعه ساخت کنسول بعدی ایکس باکس توسط تیم سرفیس صحت ندارد ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ کنسول‌های بازی کپی لینک
ایکس باکس سرفیس

رسانه ویندوز سنترال مدعی است که شایعه ساخت کنسول بعدی ایکس باکس توسط تیم سرفیس صحت ندارد.

چند وقتی است که شایعه‌های متعددی از سوی منابع غیر رسمی در رابطه با کنسول نسل بعدی ایکس باکس به گوش می‌رسد که بر اساس آن‌ها، به نظر می‌رسد مایکروسافت در نسل دهم یک کنسول خانگی و یک کنسول دستی روانه بازار می‌کند. از طرفی، گزارش‌ها نشان می‌دهد که این بار تیم سرفیس مسئولیت طراحی و ساخت کنسول را برعهده دارد.

بدین ترتیب، ظاهرا جیسون رونالد، سازنده ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، دیگر نقشی در تولید دستگاه گیمینگ بعدی ردموندی‌ها ندارد. با این حال، دیگر شواهد گویای این موضوع است که چنین ادعاهایی صحت ندارند و تیم سرفیس مشغول طراحی کنسول جدید ایکس باکس نیست.

جز کوردن، خبرنگار رسانه ویندوز سنترال، به تازگی در پیامی اعلام کرده که تیم سرفیس از زمان کنسول ایکس باکس وان اس به تیم طراحی ایکس باکس کمک کرده و همکاری دوباره این دو تیم بر سر تولید کنسول جدید موضوع جدیدی نیست. با این حال، تیم سرفیس به تنهایی روی ایکس باکس بعدی کار نمی‌کند.

جز کوردن در این زمینه می‌گوید:

حقیقت ندارد. تیم سرفیس از زمان ایکس باکس سری اس به تیم ایکس باکس کمک کرده است. این اتفاق جدیدی نیست.

بهتر است بدانید که بر اساس شایعه‌های اخیر، به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد کنسول جدید Xbox را در سال ۲۰۲۶ میلادی روانه بازار کند. این در حالی است که طبق سنت همیشگی، چرخه عمر کنسول‌ها حدود ۷ الی ۸ سال بوده و دیگر گزارش‌ها نیز به عرضه پلی استیشن 6 در سال ۲۰۲۸ میلادی اشاره می‌کنند.

در دیگر خبرهای مرتبط با ایکس باکس، ظاهرا ردموندی‌ها تغییرات مهمی در استراتژی خود ایجاد می‌کنند؛ به طوری که احتمالا از این پس شماری از بازی‌های انحصاری مایکروسافت برای پلتفرم‌های رقیب عرضه خواهند شد. گفتنی است رویداد معرفی برنامه‌های آتی ایکس باکس راس ساعت ۲۳:۳۰ پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments