#مهسا_امینی

انیماتور The Last of Us Part II به یکی از استودیوهای ایکس‌باکس پیوست!

ماییکروسافت نام‌های سرشناس را یکی از پس از دیگری جذب می‌کند!

انیماتور The Last of Us: Part II

لائورن گارسیا انیماتور The Last of Us: Part II با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر از پیوستنش به The Initiative خبر داد.

جردن دنتون (Jordan Denton) اوایل ژوئن سال جاری میلادی از پایان همکاری خود با ناتی داگ خبر داد. او که به عنوان طراح صدا روی The Last of Us: Part II کار کرده بود، به آبسیدین اینترتینمنت پیوست؛ استودیویی که سال ۲۰۱۸ میلادی به یکی از زیرمجموعه‌های مایکروسافت تبدیل شد. مدت زیادی از انتشار این خبر نمی‌گذشت که رابرت رایان (Robert Ryan) همکاری‌اش را با خالق آنچارتد خاتمه داد و به تیم تولید The Initiative اضافه شد. این استودیو هم زیرمجموعه‌ی ردموندی‌ها است. حال و با گذشت پنج ماه، نوبت به فردی دیگر رسیده تا به کارمند جدید ردموندی‌ها تبدیل شود.

لائورن گارسیا (Lauren Garcia) انیماتور The Last of Us: Part II با انتشار یک متن نسبتا بلند از طریق حساب کاربری خود در توییتر از پیوستنش به The Initiative خبر داد. در ادامه می‌توانید بیانیه‌ی او را مطالعه کنید:

با خوشحالی اعلام می‌کنم این هفته به The Initiative پیوستم. این استودیو تیمی فوق‌العاده دارد که هم اکنون مشغول کار روی محصولی خاص هستند. خداحافظی با دوستانم در ناتی داگ واقعا سخت بود. در ضمن، از استودیوی ایکس‌باکس و همچنین فیل اسپنسر (Phil Spencer) برای اینکه اجازه دادند عضوی از خانواده‌ی ایکس‌باکس باشم تشکر می‌کنم.

مایکروسافت طی سال‌های اخیر به خاطر تعداد کم انحصاری‌های با کیفیتش در مقایسه با سونی مورد انتقاد طرفداران قرار گرفت. مدیران شرکت هم در پاسخ به انتقادات در جریان E3 2018 از استودیوهای جدید خود رونمایی کردند که تعدادی از آن‌ها تازه‌تاسیس بوده و تعدادی دیگر هم اخیرا به جمع شرکت‌های فرست پارتی ایکس‌باکس اضافه شده بودند. The Initiative، یکی از استودیوهای تازه‌تاسیس بود. مدیریت آن را درل گالاگر (Darrell Gallagher) بر عهده دارد که سابقه‌ی کار روی فرنچایز توم ریدر در پرونده‌اش دیده می‌شود.

از دیگر نام‌های سرشناسی که در استودیو مشغول به کار هستند می‌توان به کریستین کانتامسا (Christian Cantamessa) اشاره کرد. این نویسنده و کارگردان ایتالیایی در توسعه‌ی آثار زیادی مشارکت داشته که از شاخص‌ترینشان می‌توان Grand Theft Auto: San Andreas ،Red Dead Redemption و Rise of Tomb Raider را نام برد. اگرچه هیچ اطلاعاتی از پروژه‌ی در حال حاضر ساخت The Initiative موجود نیست اما موجود نام‌های باتجربه در تیم تولید باعث شده تا بسیاری از علاقه‌مندان برای نخستین نمایش‌های بازی لحظه‌شماری کنند.

فیل اسپنسر در یکی از توییت‌های قدیمی خود گفت The Initiative مشغول انجام کارهای قدیمی به روش‌های جدید است. اگرچه مفهوم جمله‌ی او به طور دقیق مشخص نیست اما بسیاری از مخاطبان گمان می‌کنند استودیوی جدید ایکس‌باکس مشغول ساخت ریبوت یکی از فرنچایزهای قدیمی ایکس‌باکس باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا