حضور بتمن در فیلم Batgirl با بازی مایکل کیتون؟

تصمیم‌های ناقص وارنر!

بتمن در فیلم Batgirl

در اطلاعات جدیدی که از این فیلم منتشر شده، یکی از اعضای داخلی استودیو ادعا دارد که بتمن در فیلم Batgirl با بازی مایکل کیتون قبل از متوقف شدن این سری حضور داشته است. در جدیدترین عکس‌هایی که از پشت صحنه فیلم Batgirl منتشر شده، به نظر می‌رسد قبل از متوقف شدن ساخت این سریال، قرار بوده مایکل کیتون (Michael Keaton) با لباس جدیدی از بتمن که در فیلم The Flash داشت در Batgirl حضور داشته باشد. پایان فیلم The Flash متفاوت‌تر از چیزی بود که قرار بود ساخته شود و جیمز گان (James Gunn) مسئول این تغییر بود. 

اول قرار بود بتمن با بازی بن افلک (Ben Affleck) در یک جایی از Multiverse به دام بیفتد و به بری آلن (Barry Allen) هشدار دهد؛ مانند آن چیزی که در Batman v Superman اتفاق افتاد. این پایان بندی همچنین باعث همکاری بتمن کیتون و سوپرگرل با بازی ساشا کایه (Sasha Calle) با بری برای داستان «بحران در مولتی ورس» می‌شد که توسط سیاست‌ها و داستان‌های قبلی استودیو وارنر (Warner Bros) ساخته شده بود. البته قبل از رسیدن به این نقطه، استودیو وارنر می‌خواست که Batgirl با بازی لزلی گریس (Leslie Grace) را در مقابل بتمن مایکل کیتون قرار دهد. در این تصویر جدیدی که از فیلم Batgirl در فضای مجازی منتشر شد، بتمن و بت‌گرل در برج ساعتی که در فیلم Batman ساخته سال ۱۹۸۹ بود در مقابل هم قرار دارند. 

فلش پایان داستان خود را تغییر داد و با این حال به نظر می‌رسد که بت‌گرل در Burton-verse حضور دارد. بر اساس اخبار جدیدی که از عضو استودیو منتشر کرده، این جهان به دنیای گاتهام تیم برتون (Tim Burton) شباهت زیادی دارد؛ همچنین ادعا دارد این قسمت را قبل از حذف آن دیده و بسیار خوب به نظر می‌رسد. اما پیتر سفران (Peter Safran) مدیر عامل استودیو DC اعلام کرده که پخش فیلم Batgirl جالب نخواهد بود و به برند آنها آسیب می‌زند؛ با این حال، حدس‌های کوین اسمیت (Kevin Smith)، نظرات ViewerAnon و تصاویر پشت صحنه داستان متفاوتی را بیان می‌کنند. 

فیلم The Flash راه را برای بت‌گرل و حتی Snyderverse باز کرد تا بتوانند در کنار Elseworlds وجود داشته باشند و به نظر می‌رسد که صدمه زدن به برند فقط یک بهانه برای کسر مالیات از دوش استودیو بوده و اطمینان طرفداران را به روسای جدید استودیو وارنر جذب نخواهد کرد؛ چون به نظر نمی‌رسد که بدانند چه چیزی به برند DC صدمه می‌زند. اگر این مسئله را در نظر بگیریم که وارنر احتمالا پایان‌بندی‌های مختلفی از فیلم The Flash را منتشر می‌کند که بالاخره بت‌گرل را در خود دارد؛ چه در نسخه کارگردان یا نسخه‌های فیزیکی، مطمئنا این مسئله به روند داستانی صدمه وارد نمی‌کند زیرا این اتفاقات در خط زمانی Elseworlds اتفاق می‌افتند. با این حال به نظر می‌رسد که استدیو فقط به دلیل مالیات امید‌های مربوط به بت‌گرل را از بین برده است.

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا