یکی از ابرشرورهای Spider-Man 4 احتمالاً لو رفته است

بازگشت شخصیتی فراموش شده

یکی از ابرشرورهای Spider-Man 4 احتمالاً لو رفته است سورنا رضایی ۸ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
ابرشرورهای Spider-Man 4

MyTimeToShineHello که بعنوان افشاگر حوزه فیلم و سریال شناخته شده، احتمالاً هویت یکی از ابرشرورهای Spider-Man 4 را لو داده است.

پس از اینکه Spider-Man: Homecoming در سال ۲۰۱۷ میلادی به سالن‌های سینما آمد، گروهی از طرفداران مطمئن بودند در قسمت بعدی شاهد تقابل پیتر پارکر و اسکورپیون خواهیم بود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، نسخه لایو اکشن مک گارگان در Homecoming حضور داشته و بخاطر دخالت مرد عنکبوتی (Spider-Man) در یک معامله غیرقانونی و تلاش برای توقف آن به زندان می‌افتد. گارگان در انتهای فیلم از تشکیل گروه خودش برای شکست تارزن نیویورکی پرده برمی‌دارد.

دست اندرکاران ترجیح دادند مرد عنکبوتی در قسمت دوم ماجراجویی‌های خود مقابل میستریو بایستد. در قسمت سوم هم شاهد تلاش‌های پیتر پارکر برای نجات مولتی ورس بوده‌ایم. بدین ترتیب، مک گارگان یا همان اسکورپیون فرصت حضور در هیچ کدام از دنباله‌ها را نیافت. البته او حضور کوتاهی در انتهای فیلم سینمایی Morbius دارد.

در صورتی که گمانه زنی‌ها حقیقت داشته باشد، هویت یکی از ابرشرورهای Spider-Man 4 لو رفته است. MyTimeToShineHello یک افشاگر در حوزه فیلم و سریال بوده و اخیراً مدعی شده مک گارگان در آثار آینده Marvel Cinematic Universe بر خواهد گشت. او وارد جزئیات نشده و فاش نکرده منظورش کدام فیلم یا سریال است اما در حال حاضر چهارمین قسمت مرد عنکبوتی محتمل‌ترین گزینه محسوب می‌شود.

اثر دیگری که می‌تواند بازگشت مک گارگان را به تصویر بکشد، سریال Daredevil: Born Again است. کینگ پین در جریان داستان شهردار نیویورک شده و شدیداً مخالف فعالیت‌های ابرقهرمانان است. از همین رو، فردی را استخدام می‌کند تا مبارزانی مانند دردویل و مرد عنکبوتی را یافته و متوقف کند. احتمال می‌رود فردی که استخدام می‌کند، گارگان باشد.

مک گارگان در دنیای سینمایی مارول توسط مایکل ماندو (Michael Mando) به تصویر کشیده می‌شود. در پرونده هنری او نام‌هایی همچون بازی Far Cry 3 و سریال Better Call Saul وجود دارد.

4.6 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا