فیلم زندگینامه‌ی مایکل جکسون توسط تهیه‌کننده‌ی Bohemian Rhapsody ساخته می‌شود

سلطان پاپ در پرده‌ی سینما

فیلم زندگینامه‌ی مایکل جکسون

شرکت لاینزگیت (Lionsgate) به تازگی خبر از ساخت فیلم زندگینامه‌ی مایکل جکسون توسط گراهام کینگ، تهیه‌ی کننده‌ی اثر تحسین شده‌ی Bohemian Rhapsody داده است. هنوز هیچ اطلاعاتی از این فیلم نداریم و بازیگران و کارگردان آن نیز مشخص نشده است.

کارنامه‌ی گراهام کینگ به عنوان یک تهیه‌کننده پر از موفقیت است. او به جز Bohemian Rhapsody، تا به حال تهیه‌کنندگی چند آثار مطرح و تحسین شده‌ی دیگر را از جمله انیمیشن Rango، فیلم Jersey Boys به کارگردانی کلینت ایستوود و فیلم برنده‌ی جایزه‌ی اسکار مارتین اسکورسیزی یعنی The Departed را بر عهده داشته است. او همچنین در سه فیلم The Aviator ،Hugo و Gangs of New York هم با اسکورسیزی همکاری داشته است.

حالا کینگ پس از گروه افسانه‌ای کوئین، به سراغ ساخت فیلم زندگینامه‌ی مایکل جکسون، سلطان موسیقی پاپ رفته است. جکسون یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین هنرمندان تاریخ جهان است که با وجود این که بیش از یک دهه از مرگ نابهنگام او می‌گذرد، هنوز هم هر ساله میلیون‌ها نسخه از آثارش به فروش می‌روند.

گراهام کینگ در فیلم زندگینامه‌ی مایکل جکسون به عنوان تهیه‌کننده ظاهر خواهد شد و با توجه به موفقیت فیلم Bohemian Rhapsody می‌توان انتظار اثر شایسته و درجه یکی را داشت. جان لوگان، نویسنده‌ی نامزد جایزه‌ی اسکار که پیش از این فیلمنامه The Aviator را بر اساس زندگی هاوارد هیوز برای مارتین اسکورسیزی نوشته بود، وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی این اثر مورد انتظار را دارد. هنوز مشخص نیست هدایت این فیلم به عهده‌ی کدام کارگردان است و همچنین اطلاعاتی از بازیگرانی که در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت، نداریم.

روند ساخت فیلم‌های زندگینامه‌ی بزرگترین هنرمندان عرصه‌ی موسیقی بعد از موفقیت عظیم Bohemian Rhapsody و Rocketman همچنان ادامه دارد. طبق گزارشات علاوه بر فیلم مایکل جکسون، چند اثر با تمرکز روی گروه‌های موسیقی بی جیز، جرسی بویز و بیتلز در حال ساخت است. همچنین یک فیلم بر اساس زندگی الویس پرسلی و همچنین یک اثر با محوریت زندگی ویرد ال یانکوویچ با بازی دنیل ردکلیف، بازیگر هری پاتر در حال تولید هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا