سوپرمن سیاهپوست در راه HBO Max است + انتشار اطلاعات اولیه از پروژه

این اثر به HBO Max تعلق دارد

ساخت مینی سریال Superman

وب سایت Collider با انتشار یک گزارش اختصاصی اعلام کرد ساخت مینی سریال Superman آغاز شده و این اثر روی سوپرمن ساهپوست تمرکز دارد.

سوپرمن یکی از محبوبترین شخصیت‌های کمیک بوک‌های دی‌سی به شمار می‌رود. این محبوبیت به قدری است که حتی وارنر تصمیم گرفت فرنچایز DC Extended Universe را با اکران فیلمی با محوریت این ابرقهرمان (Man of Steel) آغاز کند. اگرچه نسخه هنری کویل (Henry Cavill) بازخوردهای خوبی را دریافت کرد، آینده کلارک کنت در ادامه فرنچایز DCEU در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بازیگر بریتانیایی در مصاحبه‌های خود صریحا اعلام کرده آماده است بار دیگر به عنوان سوپرمن جلوی دوربین حاضر شود اما استودیو ظاهرا به چنین چیزی تمایل نداشته و ایده‌های متفاوتی را در سر می‌پروراند.

طبق گزارش‌های غیررسمی جی. جی. آبرامز (J.J. Abrams) مشغول ساخت فیلمی با محوریت سوپرمن است؛ فیلمی که ظاهرا حکم یک ریبوت را دارد. پس از انتشار گزارش‌ها، کاربران فضای مجازی به گفتگو درباره تفاوت‌هایی پرداختند که باید میان نسخه هنری کویل و نسخه جدید وجود داشته باشند. در این بین، گروهی از آن‌ها عقیده دارند زمانش فرا رسیده تا بازیگری رنگین پوست لباس سوپرمن را به تن کرده و جلوی دوربین ظاهر شود. کاربران حتی مایکل بی. جردن (Michael B. Jordan) را برای این نقش پیشنهاد کرده‌اند؛ بازیگری که سال‌ها قبل برای ساخت فیلمی پیرامون کلارک کنت با وارنر و دی‌سی فیلمز صحبت کرده بود.

وب سایت Collider در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود از آغاز ساخت مینی سریال Superman خبر داده است. این محصول برای سرویس استریم HBO Max بوده و شرکت Outlier Society در ساختش مشارکت دارد. نگارنده مطلب در ادامه گفت فیلمنامه‌ها هم اکنون توسط یک فیلمنامه‌نویس نامشخص نوشته می‌شوند و داستان هم حول محور وال-زاد می‌چرخد. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم وال-زاد در میان عموم مردم با عنوان سوپرمن سیاهپوست نوشته می‌شود. در ضمن، مایکل بی. جوردن موسس Outlier Society است. از همین رو، یکی از تهیه‌کنندگان پروژه خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست مشارکت او در ساخت تنها به تهیه‌کنندگی خلاصه شده یا بازیگر نقش اصلی هم می‌شود.

ساخت مینی سریال Superman
مایکل بی. جوردن بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی

طبق آنچه در کمیک بوک‌ها آمده، چهار کودک قبل از نابودی کریپتون موفق شدند این سیاره را ترک کنند: کال-ای (کلارک)، کارا زور-اِل (کارا دنورز)، وال-زاد و یک کودک دیگر. وال زاد حین سفرش توسط هولوگرامی که بر اساس والدینش ساخته شده بود، یاد گرفت خشونت احمقانه‌ترین روش برای حل مشکلات است. در نتیجه، به فردی صلح تبدیل شد. او همچنین پس از سقوط روی سیاره زمین با تری سولان مواجه شد و چندین سریال در خفا زندگی کرد.

زندگی در خفا ادامه داشت تا اینکه اعضای گروه واندرز (The Wonders) به سراغش آمده و از او برای مقابله با سوپرمنی که شستشوی مغزی شده بود کمک خواستند. وال زاد مانند ابرقهرمان‌های مختلف قابلیت‌هایی دارد که برای مثال می‌توان قدرت بسیار زیاد زیر نور خورشید، بینایی بسیار قدرتمند، شنیداری بسیار قدرتمند، پرواز، آسیب ناپذیری، قدرت بسیار زیاد، استقامت بسیار زیاد و طول عمر بالا اشاره کرد.

وارنرمدیا می‌خواهد سرویس استریم HBO Max محبوبیت بالایی در میان علاقه‌مندان به آثار سینمایی و سریالی داشته باشد. در همین راستا، مشغول ساخت فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی است که از طریق آن منتشر می‌شوند. آثار مزبور هیچ ارتباطی با فرنچایز DC Extended Universe ندارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا