نقش سوپرمن احتمالا پذیرای بازیگر جدیدی خواهد بود

امی آدامز: دی‌سی می‌خواهد در مسیر جدیدی قدم بگذارد

سوپرمن هنری کویل

با توجه به صحبت‌های اخیر امی آدامز، شرکت برادران وارنر تمایلی به استفاده از سوپرمن هنری کویل نداشته و می‌خواهد در مسیر جدیدی قدم بگذارد.

در پی موفقیت دنیای سینمایی مارول در باکس آفیس، شرکت برادران وارنر تصمیم گرفت با همکاری دی‌سی کامیکس دنیای مشترک خود را ایجاد کند. اولین فیلم، تحت عنوان Man of Steel به سینما آمد و با وجود برخی نقدهای منفی، عملکرد قابل‌قبولی را از خود بر جای گذاشت اما Batman v Superman: Dawn of Justice نتوانست مطابق انتظارها ظاهر شود. بازخوردهای منفی پیرامون دنیای سینمایی با Justice League به اوج خود رسید. در حالی که پیش‌بینی شده بود این فیلم به‌واسطه‌ی اتحاد ابرقهرمانان مورد توجه قرار گرفته و به فروش خوبی دست یابد، تنها ۶۵۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

این اتفاقات باعث شد شرکت برادران وارنر در برنامه‌های خود برای دنیای سینمایی دی‌سی تجدید نظر کرده و فیلم‌های مستقل Wonder Woman ،Aquaman و Shazam را جایگزین آثاری از جمله Justice League Part 2 کند. در این میان، هیچ صحبتی از فیلم Man of Steel 2 به میان نیامد. تغییر برنامه‌ها و همچنین عدم صحبت درباره‌ی آینده‌ی سوپرمن، شایعه‌هایی را مبنی بر خروج هنری کویل (Henry Cavill) از نقش این ابرقهرمان شنل‌پوش به وجود آورد. به خصوص اینکه کویل درگیر سریال The Witcher محصول شبکه‌ی نتفلیکس شده است. البته این بازیگر بریتانیایی در مصاحبه‌های قدیمی خود تاکید کرد نقش‌آفرینی او در اقتباس تلویزیونی ویچر از حضورش در دنیای سینمایی دی‌سی جلوگیری نخواهد کرد.

امی آدامز (Amy Adams) بازیگر نقش لوئیس لین اخیرا گفتگویی را با مجله‌ی Empire انجام داده است. او در بخشی از مصاحبه گفت مایل است تا بار دیگر نقش معشوقه‌ی سوپرمن را ایفا کند. آدامز در ادامه‌ی صحبت‌های خود اعتراف کرد امید چندانی به رخ دادن این اتفاق ندارد؛ زیرا با توجه به چیزهایی که فهمیده، شرکت برادران وارنر می‌خواهد سوپرمن هنری کویل را کنار گذاشته و در مسیر تازه‌ای حرکت کند. اگر گفته‌های آدامز حقیقت داشته باشند، بدون شک دیگر نقش‌های مرتبط با سوپرمن از جمله معشوقه‌ی او هم پذیرای بازیگران جدیدی خواهند بود.

امی آدامز در نقش لوئیس لین

با نظر گرفتن شایعه‌های قدیمی مبنی بر خروج هنری کویل از دنیای سینمایی و همچنین صحبت‌های اخیر امی آدامز، به نظر می‌رسد معرفی بازیگر جدید برای نقش سوپرمن بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است. به خصوص اینکه برادران وارنر خط داستانی بتمن را از نو آغاز کرده و دیگر خبری از بن افلک (Ben Affleck) در نقش شوالیه‌ی تاریکی نیست. فیلم The Batman نه تنها ارتباطی با آثار قدیمی دنیای سینمایی دی‌سی ندارد، بلکه برای ساخت آن از بازیگرانی کاملا جدید در نقش‌های مکمل و فرعی استفاده شده است.

در این میان، Joker هم شرایط را پیچیده‌تر از قبل کرده است. موفقیت‌های این اثر در جلب بازخوردهای مثبت و ثبت فروش یک میلیارد دلاری، برادران وارنر را به ساخت فیلم‌هایی تجربی و روانشناختی بر اساس شخصیت‌های منفی کمیک بوک‌های دی‌سی علاقه‌مند کرده است. ظاهرا این شرکت تمرکز ویژه‌ای را روی ساخت فیلم‌هایی تحت لیبل دی‌سی بلک قرار داده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا