#مهسا_امینی

زمان اکران فیلم Dark Harvest توسط مترو گلدوین مایر اعلام شد

این اثر ترسناک اواخر سال ۲۰۲۱ به سینماها می‌آید

زمان اکران فیلم Dark Harvest توسط مترو گلدوین مایر اعلام شد سورنا رضایی ۰ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
زمان اکران فیلم Dark Harvest

زمان اکران فیلم Dark Harvest از سوی شرکت مترو گلدوین میر مشخص شده و علاقه‌مندان برای تماشای این اثر ترسناک باید تا سال ۲۰۲۱ صبر کنند.

سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که یکی از رسانه‌های فعال در حوزه‌ی سینما و تلویزیون از ساخت یک فیلم ترسناک از رمان Dark Harvest نوشته‌ی نورمن پاتریج (Norman Partridge) خبر داد. مایکل گیلیو (Michael Gilio) که در تیم نویسندگی فیلم Dungeons & Dragons حضور داشته، به عنوان فیلمنامه‌نویس انتخاب شد. وظیفه‌ی کارگردانی هم به دیوید اسلید (David Slade) سپرده شد که با ژانر ترسناک غریبه نیست و در سال ۲۰۱۸ میلادی فیلم Nightmare Cinema را کارگردانی کرد. او همچنین فیلم The Twilight Saga: Eclipse را در پرونده‌ی کاری خود دارد که علی‌رغم بازخوردهای متوسط از سوی منتقدان، به رکورد قابل‌توجهی در باکس آفیس دست یافت. این فانتزی عاشقانه موفق شد ۶۹۸ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد، در حالی که با هزینه‌ی ۶۸ میلیون دلاری ساخته شده بود.

داستان کتاب Dark Harvest در هالووین سال ۱۹۶۳ جریان داشته و داستانش حول محور موجودی ترسناک به نام پسر اکتبر می‌‎چرخد. تمام مردم شهر می‌دانند که او اکتبر هر سال به طرز مرموزی از مزارع ذرت پدیدار شده و در حالی که چاقویی را در دست خود گرفته وارد شهر می‌شود تا قربانیان را به قتل برساند. این قاتل افسانه‌ای در گذشته جنایت‌های بسیاری مرتکب شد. به همین دلیل، برای سر او جایزه تعیین شده است؛ جایزه‌ای که جوانان را به خیابان می‌کشاند تا جلوی پسر اکتبر را گرفته، او را به قتل برسانند و نهایتا جایزه‌ی بزرگ را به‌دست آورند. پیت مک‌کورمیک شخصیت اصلی قصه می‌داند کشتن پسر اکتبر و گرفتن جایزه، تنها راه نجات از آینده‌ی فلاکت‌باری است که انتظارش را می‌کشد. از همین رو، حاضر است جان خودش را به خطر بیاندازد تا قبل از به پایان رسیدن شب و ناپدید شدن پسر اکتبر، او را به قتل برساند. پیت در جریان تلاش‌هایش برای توقف پسر اکتبر، پرده از رازی ترسناک پیرامون او برمی‌دارد.

زمان اکران فیلم Dark Harvest
جلد کتاب Dark Harvest

حال و با گذشت چند ماه، وب سایت Deadline گزارشی منتشر کرده که در آن به زمان اکران فیلم Dark Harvest اشاره شده است. با توجه به این مطلب، شرکت مترو گلدوین میر تصمیم گرفته جدیدترین ساخته‌ی دیوید اسلید را از تاریخ ۲ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱) روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد. جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشده و نمی‌دانیم چه بازیگرانی در این اثر ترسناک به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت. البته مایکل گیلیو و اسلید، تنها دست‌اندرکارانی نیستند که حضورشان در این پروژه تایید شده است. مت تولمک (Matt Tolmach) و دیوید منپیرل (David Manpearl) به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت نظارت خواهند داشت. تولمک فرد شناخته‌شده‌ای در صنعت سینما محسوب می‌شود و پیش از این در تیم تولید فیلم‌های مشهوری از جمله Jumanji: Welcome to the Jungle ،The Amazing Spider-Man و Venom حضور داشته است.

فیلم Dark Harvest در روز اول اکران دو رقیب خواهد داشت: رقیب اول، جدیدترین فیلم سینمایی از فرنچایز My Little Pony است که احتمالا چندان مشکل‌ساز نخواهد بود زیرا مخاطبان هدف این دو اثر کاملا متفاوت هستند؛ رقیب دوم، یکی از آثار یونیورسال پیکچرز خواهد بود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از این فیلم موجود نیست و تنها می‌دانیم که در دسته‌ی آثار بلاک‌باستر قرار دارد. این محصول در صورت دریافت بازخوردهای مناسب می‌تواند روی فروش جدیدترین ساخته‌ی دیوید اسلید تاثیر بگذارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا