1%
  • 0/10

شایعه: انتشار Metroid Prime 4 در سال جاری صورت می‌گیرد

به زودی از آن رونمایی مجدد می‌شود

شایعه: انتشار Metroid Prime 4 در سال جاری صورت می‌گیرد ۰ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار Metroid Prime 4

در فاصله برگزاری قسمت جدید نینتندو دیرکت، شایعه جدید منتشر شده به انتشار Metroid Prime 4 در سال جاری اشاره می‌کند.

بازی Metroid Prime 4 برای اولین بار در سال 2017 رونمایی و توسعه آن برای کنسول نینتندو سوییچ مورد تایید قرار گرفت. براساس گزارشات منتشر شده متوجه شدیم که در ابتدای سال 2019، روند توسعه این بازی ریبوت شده و مجددا از ابتدا صورت می‌گیرد. موضوعی که سبب شد به مدت 5 سال شرکت نینتندو در خصوص وضعیت ساخت این بازی سکوت در پیش بگیرد و هیچ اطلاعاتی ارائه نکند. اکنون به نظر می‌رسد پس از بازه زمانی طولانی، شاهد رونمایی مجدد از این بازی در هفته جاری باشیم و سپس تاریخ عرضه آن نیز به اشتراک گذاشته شود.

به گفته یوتیوبری به نام PapaGenos، انتشار Metroid Prime 4 برای پاییز سال 2024 و به عنوان بازی بزرگ اصلی نینتندو برای بازه زمانی تعطیلات آخر سال برنامه‌ریزی شده است. به همین منظور انتظار می‌رود رونمایی مجدد از این بازی در رویداد نینتندو دیرکت در هفته جاری صورت گرفته و بازاریابی و تبلیغات شرکت نینتندو برای این بازی نیز پس از آن آغاز شود.

کاربر PapaGenos که سابقه انتشار اطلاعات صحیحی را پیرامون شرکت نینتندو در گذشته دارد روی این موضوع تاکید داشت که هیچ تضمینی وجود ندارد تا این بازی در رویداد نینتندو دیرکت بعدی رونمایی شود با این حال از این موضوع اطمینان دارد که انتشار بازی در سال جاری صورت خواهد گرفت.

PapaGenos در ویدئو جدیدش به این شکل توضیح داد که “براساس اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده‌ام به نظرم بازی Metroid Prime 4 احتمالا در دیرکت شرکت نینتندو حضور خواهد داشت. من از این موضوع به صورت قطعی اطلاع ندارم اما شایعاتی که به گوش من رسیده به این موضوع اشاره دارد که بازی در پاییز سال جاری انتشار می‌یابد. بنابراین عنوان مذکور، بازی بزرگ نینتندو برای تعطیلات امسال خواهد بود. اگر این موضوع صحت داشته باشد، اکنون زمان نمایش و هایپ کردن آن فرا رسیده است.”

همان‌طور که این یوتیوبر نیز به آن اشاره کرد در صورتی این شایعات صحیح باشند انتظار می‌رود به زودی و احتمالا در نینتندو دیرکت پیش‌رو، شاهد رونمایی مجدد از این بازی مورد انتظار باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments