احتمالا بازی جدیدی از Donkey Kong در دست توسعه است

بازگشت طراحی این بازی به نینتندو

بازی جدیدی از Donkey Kong

با توجه به گزارشات تازه منتشر شده، به دلیل بازگشت طراح ارشد بازی Donkey Kong احتمالا نسخه‌ی جدیدی از این بازی توسط نینتندو در حال توسعه است.

Donkey Kong یکی از بازی‌های قدیمی شرکت نینتندو است که اولین بار در سال ۱۹۸۱ برای پلتفرم‌های زمان خود منتشر شد. در واقع این عنوان، نسخه‌ی فرعی از ماریو بود. حال با گذشت نزدیک به دو دهه از انتشار این سری، Donkey Kong به یک عنوان مستقل تبدیل شده و در این چند سال عناوین زیادی از آن ساخته و به بازار منتشر شده است.

Stephen Dupree که طراح ارشد بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze بود بعد از دو سال به استودیو سازنده‌ی این عنوان یعنی Retro Studios بازگشته است. گزارش بدست آمده از طرف یک منبع قابل اعتماد بوده که در خصوص صنعت بازی سازی ژاپن می‌توان اطلاعات زیادی از آن گرفت. در حال حاضر معلوم نیست که Dupree به کدام یک از واحد‌های بازیسازی این تیم ملحق شده ولی بسیاری احتمال می‌دهند که این فرد برای کمک به ساخت بازی Metroid Prime 4 در این شرکت حضور دارد. با توجه به اینکه آخرین بازی Donkey Kong در سال ۲۰۱۴ برای Wii U است، احتمال می‌رود که Dupree در حال کار روی قسمت جدیدی از این سری باشد. این اخبار در حالی جریان دارد که Retro Studios هنوز هیچ اخباری در خصوص توسعه‌ی بازی دیگری نداده و گویا آن‌ها تنها روی یک بازی تمرکز دارند.

بازی Metroid Prime 4 با مشکلاتی در روند توسعه روبرو شده بود. این بازی اولین بار در E3 سال ۲۰۱۷ معرفی شد ولی در نهایت در سال ۲۰۱۹ به دلیل مشکات پیش آمده به دست استودیوی بازیسازی رترو رسید. همچنین Kensuke Tanabe که سابقه‌ی طولانی در ساخت سری Metroid Prime دارد به عنوان تهیه کننده‌ی این بازی انتخاب شده است. در هر صورت باید منتظر اخبار بیشتری از سوی نینتندو در خصوص آینده‌ی این شرکت باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا