1%
  • 0/10

کارگردان هنری استودیوی DICE به تیم سازنده‌ی Metroid Prime 4 پیوست

روند ساخت قسمت چهارم متروید پرایم هنوز با فراز و نشیب‌های مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند

کارگردان هنری استودیوی DICE به تیم سازنده‌ی Metroid Prime 4 پیوست ۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
تیم سازنده‌ی Metroid Prime 4

آقای Jhony Ljungstedt کارگردان هنری سابق استودیوی DICE به تیم سازنده‌ی عنوان مورد انتظار Metroid Prime 4 در استودیوی Retro پیوست.

عنوان Metroid Prime 4 اولین بار در استریم نینتندو در E3 2017 رونمایی شد. بازی پس از آن در سکوت خبری فرو رفت تا این‌که در ژانویه‌ی ۲۰۱۹ به طور رسمی اعلام شد که روند ساخت بازی از سر گرفته شده است. سازنده‌ی بازی قرار بود در ابتدا شعبه‌ی سنگاپور Bandai Namco Studios باشد، اما پس از آغاز دوباره این کار به استودیوی Retro خالق اصلی این مجموعه سپرده شد.

حالا طبق اخباری که سایت VideoGamesChronicle منتشر کرده است، آقای Jhony Ljungstedt که پیش از این به عنوان کارگردان هنری در استودیوی DICE سازنده‌ی سری Battlefield کار می‌کرد، حالا به عنوان کارگردان هنری در تیم سازنده‌ی Metroid Prime 4 فعالیت می‌کند. استودیوی Retro هشت ماه پیش برای این سمت یک آگهی منتشر کرده بود و اکنون بالاخره موفق به پیدا کردن یک شخص مناسب برای آن شده است.

در کارنامه‌ی Ljungstedt آثاری همچون Battlefield V، Mirror’s Edge: Catalyst و Medal of Honor نسخه‌ی سال ۲۰۱۰ به چشم می‌خورد. البته به طور رسمی اعلام نشده است که او روی قسمت چهارم متروید پرایم کار می‌کند، اما با توجه به این‌که Retro به طور رسمی پروژه‌ی در حال ساخت دیگری ندارد و همچنین، پروژه‌ی ساخت متروید پرایم ۴ آن‌قدر بزرگ و مهم هست که تمام انرژی یک استودیو را بگیرد، به نظر نمی‌رسد که این کارگردان هنری مشغول بازی دیگر باشد.

آقای Ljungstedt به عنوان کارگردان هنری وظیفه دارد تا استایل هنری بازی را تعیین کند و همچنین رابط بین تیم هنری و نینتندو باشد تا بدین ترتیب هم انتظارات ناشر و صاحب بازی برآورده شود و هم کارها در زمان معین برسند.

در حال حاضر هیچ تاریخ رسمی‌ای برای انتشار Metroid Prime 4 مشخص نیست و بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها هم مشخص بشود. در حال حاضر تنها می‌دانیم که این بازی در انحصار کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود. در خوش‌بینانه‌ترین حالت شاید در پاییز سال آینده شاهد اولین اخبار و اطلاعات از این اثر مورد انتظار باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments