1%
  • 0/10

شایعات از انتشار بازی Metroid Prime 4 در سال جاری خبر می‌دهند

بازی انحصاری مهم نینتندو سرانجام امسال منتشر می‌شود؟

شایعات از انتشار بازی Metroid Prime 4 در سال جاری خبر می‌دهند ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انتشار بازی Metroid Prime 4

شایعه جدیدی در سطح اینترنت منتشر شده که بیان می‌دارد انتشار بازی Metroid Prime 4 در سال جاری صورت خواهد گرفت.

هفت سال از اولین رونمایی شرکت نینتندو از عنوان Metroid Prime 4 می‌گذرد. اثری که در ژوئن 2017 معرفی شده بود. طی این بازه زمانی طرفداران این مجموعه جزئیات چندانی از آن دریافت نکردند. آخرین بار در ماه ژانویه سال 2019 بود که کمپانی مذکور اظهار داشت روند توسعه این پروژه با یک بازنگری جدید مجددا آغاز شده و در همین راستا، نتیجه دو سال کار و ساخت این بازی، به دور انداخته شده است. و این، آخرین باری بود که به صورت رسمی خبری در رابطه با نسخه چهارم این مجموعه به گوش رسید و عدم انتشار اطلاعات جدید سبب نگرانی طرفداران این مجموعه شده است.

متاسفانه شرکت نینتندو هم‌چنان به سکوت در رابطه با این بازی ادامه می‌دهد. با این حال شایعه جدیدی مطرح شده که از انتشار بازی Metroid Prime 4 در سال جاری یعنی 2024 خبر می‌دهد. چنان‌چه این شایعه حقیقت داشته باشد، شایعات قبلی مبنی بر این که عنوان Metroid Prime 4 به صورت کامل به عنوانی برای کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو که هم‌اکنون با نام Nintendo Switch 2 شناخته می‌شود تبدیل شده و ساخته می‌شود را باطل نموده و خط می‌زند.

بسیاری از گزارشات در طول هفته اخیر بیان داشتند کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو با تاخیر در عرضه مواجه شده و انتشار آن به ابتدای سال آینده موکول شده است. البته این مسئله به این معنی نیست که نسخه‌ای از عنوان Metroid Prime 4 برای Switch 2 در دست ساخت نیست بلکه بیان می‌دارد پیش از وقوع این امر، بازی در ابتدا و در سال جاری برای کنسول نسل فعلی نینتندو منتشر خواهد شد.

منبع این شایعات، Zippo بوده که پیش از این، هم سابقه انتشار اخبار درست و هم سابقه انتشار اطلاعات نادرست را دارد. در همین راستا تا زمان اعلام اخبار رسمی از سوی شرکت نینتندو بهتر است طرفداران این مجموعه امید چندانی به این اخبار نداشته باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments