1%
  • 0/10

تاخیر عرضه کنسول Nintendo Switch 2 تا سه ماهه ابتدایی سال 2025

عرضه با تاخیر چند ماهه

تاخیر عرضه کنسول Nintendo Switch 2 تا سه ماهه ابتدایی سال 2025 ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
عرضه کنسول Nintendo Switch 2

چندین منبع معتبر مدعی شده‌اند شرکت نینتندو عرضه کنسول Nintendo Switch 2 تا سه‌ماهه ابتدایی سال 2025 به تعویق انداخته است.

شایعات منتشر شده در طول چند ماه اخیر همواره اصرار داشته‌اند که کنسول بعدی شرکت نینتندو در نیمه دوم سال 2024 منتشر خواهد شد. با این حال اکنون چندین منبع معتبر اظهار داشته‌اند برنامه‌های داخلی شرکت نینتندو با تغییراتی همراه شده و عرضه کنسول نسل بعدی این شرکت ژاپنی، چند ماه با تاخیر همراه خواهد بود.

گزارشی که اخیرا توسط نشریه VGC منتشر شده بیان می‌دارد عرضه کنسول Nintendo Switch 2 (یا هر اسم دیگری که قرار است داشته باشد) اکنون برای سه‌ماهه ابتدایی سال 2025 برنامه‌ریزی شده است. امری که نشریه یوروگیمر نیز در گزارشی دیگر بر صحت آن تاکید داشته است. در همین راستا شرکت نینتندو به همکاران ترد پارتی خود اطلاع داده است که عرضه کنسول به عقب رانده شده. هر دو  نشریه مذکور به این موضوع اشاره داشته‌اند که تاخیر صورت گرفته به این دلیل بوده است تا عرضه کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو با فهرست قدرتمندتری از عناوین انحصاری و فرست پارتی همراه شود.

اینسایدر برجسته دنیای بازی NateTheHate که پیش از اظهار داشته بود کنسول بعدی شرکت نینتندو در ماه مارس رونمایی و در سال جاری عرضه خواهد شد اکنون در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق بیان داشته است که ایشان صحبت‌های مشابهی در خصوص اینکه برنامه‌های نینتندو عقب افتاده شنیده است. با این حال در حال حاضر مشخص نیست این شرکت چه رویکرد و برنامه‌ای برای رونمایی از کنسول نسل بعدی خود در نظر گرفته.

از سوی دیگر نشریه برزیلی Universo Nintendo مدعی شده بود شرکت نینتندو هم‌چنان تعدادی بازی معرفی نشده برای عرضه روی کنسول نسل فعلی خود یعنی Switch در برنامه دارد. در حال حاضر عرضه بازی Princess Peach: Showtime!، بازی Luigi’s Mansion 2 HD و بازسازی بازی Paper Mario: The Thousand-Year Door برای Switch در سال 2024 تایید شده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments