برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تا سال 2025 منتظر عرضه بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater نباشید

نمایش جدید آن به زودی

تا سال 2025 منتظر عرضه بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater نباشید ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

براساس ادعای مطرح شده توسط یک افشاگر تا سال 2025 نباید منتظر عرضه بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater باشیم.

در حالی شرکت کونامی (Konami) هرگز تاریخ انتشاری برای عنوان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater که بازسازی نسخه سوم این مجموعه محسوب می‌شود ارائه نکرده اما از ماه ژانویه سال جاری، پلی استیشن همواره این بازی را به عنوان یکی از عناوین اصلی پلی استیشن 5 در سال 2024 مطرح کرده است. حال آن که به این موضوع نیز اشاره شد بود که تاریخ انتشار بازی می‌تواند با تغییراتی مواجه شود.

براساس گزارش مطرح شده از سوی نشریه Dealabs، دیتاماینر و افشاگر اطلاعات یعنی کاربر billbil-kun که منبع مورد اطمینانی به حساب می‌آید مدعی شده که تا سال 2025 نباید منتظر عرضه بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater باشیم. از طرف دیگر نیز این کاربر ادعا داشته که تایید این موضوع به صورت رسمی به زودی اعلام خواهد شد. در حال حاضر تاریخ 31 دسامبر 2025 به منظور تکمیل بودن بخش تاریخ انتشار برای بازی درج شده است.

قابلیت پیش‌خرید بازی نیز بلافاصله به دنبال نمایش جدید آن که قرار است به زودی در ده روز آینده صورت بگیرد در دسترس قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود در همایش سامر گیم فست که در تاریخ 7 ژئن برگزار می‌شود شاهد نمایش جدید بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater و اعلام تاریخ انتشار رسمی آن باشیم.

هم‌چنین دو نسخه از بازی برای کنسول‌ پلی استیشن 5 و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در نظر گرفته است. نسخه استاندارد آن با قیمت 70 دلار و نسخه Collector’s Edition آن با قیمت 200 دلار در دسترس قرار می‌گیرد. به گفته شرکت کونامی بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

انتظار می‌رود همزمان با انتشار نمایش جدید آن و اعلام تاریخ عرضه بازی، اطلاعات تکمیلی بیشتری نیز از این پروژه بازسازی ارائه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments