ریمیک Metal Gear Solid 3 به‌زودی معرفی می‌شود

حضور در رویداد آتی پلی استیشن

ریمیک Metal Gear Solid 3 به‌زودی معرفی می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
ریمیک Metal Gear Solid 3

رسانه ایکس باکس ارا مدعی است که نسخه ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در جریان رویداد آینده پلی استیشن معرفی خواهد شد.

چند سالی است که گزارش‌های متعددی درباره توسعه نسخه ریمیک بازی متال گیر سولید ۳ توسط شرکت کونامی به گوش می‌رسد. اگر خاطرتان باشد، چند ماه پیش بود که در راستای این شایعه‌ها، گزارش دیگری از معرفی این ریمیک به همراه بازی جدید مجموعه Castlevania در مراسم E3 2023 منتشر شد که با لغو برگزاری این نمایشگاه، همه برنامه‌های کونامی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

با این حال، به نظر می‌رسد که کونامی این بار قصد همکاری با سونی را دارد تا در جریان شوکیس پلی استیشن از تازه‌ترین بازی‌های خود رونمایی کند. به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش آقای نیک بیکر، مالک رسانه ایکس باکس ارا، در گفت‌وگویی اعلام کرد که نسخه ریمیک Metal Gear Solid 3 احتمالا طی مراسم بعدی پلی استیشن معرفی خواهد شد.

بر اساس گفته‌های این منبع آگاه، نسخه بازسازی شده بازی متال گیر سولید ۳ احتمالا به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. در ادامه این اظهارات، طولی نکشید که جز کوردن، خبرنگار رسانه مشهور ویندوز سنترال، در حساب کاربری توییتر خود با تایید این ادعا، اذعان داشت که در خصوص عرضه انحصاری ریمیک متال گیر سولید برای PS5 خبرهای مشابهی را شنیده است.

به گفته جز کوردن، شرکت سونی به تازگی قراردادی را با کونامی تنظیم کرده که به واسطه آن، ریمیک Metal Gear Solid 3 به همراه نسخه بازسازی شده 2 Silent Hill و بازی جدید سری Castlevania به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. از این رو، منطقی است که آثار جدید کونامی در رویداد پلی استیشن به نمایش گذاشته شوند.

لازم به ذکر است که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تا به امروز به برگزاری رویداد بزرگ پلی استیشن در هفته‌های آینده اشاره نکرده، اما بر اساس گفته‌های اینسایدرها، شوکیس بعدی پلی استیشن در ماه می یا اوایل ژوئن (اردیبهشت یا خرداد ماه)، پیش از برگزاری رویداد سامر گیم فست، برگزار می‌شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا