داستان فیلم ددپول 3 حضور افتخاری دختر ولورین را غیرممکن می‌سازد

X-23 بازنخواهد گشت!

داستان فیلم ددپول 3 حضور افتخاری دختر ولورین را غیرممکن می‌سازد پارسا خلیلی ۰ ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ سینما
داستان فیلم ددپول 3

به‌لطف خط زمانی و داستان فیلم ددپول 3، حضور افتخاری دختر ولورین با نام مستعار X-23 غیرممکن خواهد بود.

پس از دو فیلم موفق و پرفروش، وید ویلسون ملقب به ددپول با هنرنمایی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) باری دیگر به پرده نقره‌ای بازخواهد گشت اما این‌بار او تنها نخواهد بود، زیرا جهش‌یافته نامیرای دیگری با هنرنمایی هیو جکمن (Hugh Jackman) قراره او را در سفر پرفراز و نشیبش به مولتی‌ورس همراهی کند. جکمن اولین بار در سال ۲۰۰۰ نقش ولورین را در فرانچایز مردان ایکس فاکس قرن بیستم ایفا کرد و بعد از حضور در چندین دنباله و اسپین‌آف مختلف، سرانجام با شاهکاری به‌نام Logan در سال ۲۰۱۷ با نقش ولورین خداحافظی کرد.

درحالیکه همه فکر می‌کردند کار جکمن با مارول تمام شده، رایان رینولدز سال گذشته در ویدیویی جنجالی از توسعه قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین خبر داد. از آنجایی که داستان تلخ لوگان با مرگ ولورین به پایان رسید، طرفداران کنجکاو بودند که استودیو مارول چگونه می‌خواهد بدون آسیب زدن به داستان لوگان، هیو جکمن را به نقش ولورین بازگرداند. اخیرا هم شایعه‌ای هیجان‌انگیز در فضای مجازی منتشر شده که حسابی اوضاع را پیچیده‌تر کرده است.

چند روز پیش منبعی معتبر به‌نام The DisInsider از لیست کمئوهایی رونمایی کرده که احتمال حضورشان در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول بالاست. یکی از شخصیت‌های لیست، لورا ملقب به X-23 با بازی دافنه کین (Dafne Keen) است که اولین بار در فیلم لوگان به دنیای لایو اکشن معرفی شده بود. حالا لورا چطور می‌تواند در داستان فیلم ددپول 3 نقش داشته باشد؟ تنها راهش این است که ددپول و ولورین با استفاده از دستگاه سفر در زمان کیبل به سال ۲۰۹۹ سفر کنند اما این کار عملا غیرممکن است چون جکمن سال گذشته رسما تایید کرده بود که داستان فیلم ددپول 3 قبل از لوگان جریان دارد.

از طرف دیگر رینولدز نیز تاکید کرده بود که قسمت پایانی سه‌گانه‌اش به میراث لوگان احترام گذاشته و هیچکدام از اتفاقات رخ داده را تغییر نخواهد داد. به‌همین دلیل بازگشت دافنه کین به‌عنوان X-23 کاملا غیرممکن است. البته این بدان معنا نیست که استودیو مارول با دیگر شخصیت‌های فرانچایز مارولی فاکس بازی نمی‌کند، چون لیست کمئوهای تازه منتشر شده شامل نام‌های زیادی می‌شود که یکی از شوکه‌کننده‌ترین آنها الکترا با بازی جنیفر گارنر (Jennifer Garner) است.

مسلما رابطه لورا با ولورین در طول داستان تلخ لوگان فوق‌العاده احساسی بود و با مرگ جهش یافته نامیرای جکمن در پایان فیلم، به نظر می‌رسید که X-23 قرار است جای لوگان را در فیلم‌های بعدی مردان ایکس بگیرد، چیزی که هرگز محقق نشد. شاید ماجرای مولتی‌پرسی ددپول به این موضوع توجهی نداشته باشد، ولی اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی، یعنی Avengers: Secret Wars می‌تواند به بهترین شکل ممکن شرایط را برای بازگشت دافنه کین فراهم کند. اینگونه نه‌تنها لطمه‌ای به فیلم لوگان وارد نمی‌شود، بلکه غیبت احتمالی X-23 در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول را نیز جبران می‌کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود، اگرچه این تاریخ ممکن است بسته به ادامه داشتن اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران تغییر کند.

4.2 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا