آیا نقش واچر در فصل سوم ?…What If تایید شد؟

تکامل شخصیتی واچر

آیا نقش واچر در فصل سوم ?…What If تایید شد؟ پارسا خلیلی ۰ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ مارول
واچر در فصل سوم ?...What If

بعد از به نمایش گذاشتن اولین تریلر فصل دوم برای حاضرین سالن H کمیک کان و تایید توسعه فصل سوم، یکی از تولیدکنندگان سریال به نقش واچر در فصل سوم ?…What If اشاره کرده است.

یکی از بهترین جنبه‌های فصل اول، حضور جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش واچر بود، شخصیتی برجسته و قدرتمند از کمیک‌های مارول که قسم خورده بدون هیچگونه دخالتی، تمامی خطوط زمانی مولتی ورس را زیر نظر بگیره و شاهد داستان‌هایی بی‌نظیر و منحصر به فرد باشد. او در این سریال نه قسمتی با زیر پا گذاشتن قسم ابدی‌ خود، به شخصیت‌هایی مانند کاپیتان کارتر، دکتر استرنج، استارلرد، گامورا، ثور و کیلمانگر در پایان دادن به سلطه اولتران اینفینیتی بر مولتی ورس کمک کرد. در حالی که جزئیات کمی از فصل دوم منتشر شده، فصل سوم مطمئنا برای واچر و اعضای جدید تیمش پر از ماجراجویی‌های غیرمنتظره خواهد بود.

با نزدیک شدن به فصل دوم سریال در اوایل سال ۲۰۲۳، ابرقهرمان فرازمینی جفری رایت باری دیگر خود را برای مقابله با تهدیدهای بزرگ آماده می‌کند. با توجه به تحول شخصیتی بی‌نظیر واچر در طول نه قسمت فصل اول، می‌توان با اطمینان اظهار داشت که قراره در فصول بعدی شاهد نسخه تکامل یافته‌ای از او باشیم.

رشد شخصیتی واچر در فصول آینده ?…What If

در گفتگو با Marvel Entertainment، برد ویندربوم (Brad Winderbaum) درباره نقش واچر در فصل دوم و سوم سریال صحبت کرد. او ضمن ابراز علاقه به کار روی پروژه‌های انیمیشنی مارول، تایید کرد که فصول بعدی بیشتر روی شخصیت واچر متمرکز خواهد شد.

با تمدید این پروژه انیمیشنی محبوب برای فصل سوم، این فرصت را خواهیم داشت تا بیشتر روی شخصیت‌های سریال به‌خصوص واچر متمرکز شویم و جنبه‌های متفاوتی از او را برای طرفداران به تصویر بکشیم. همانطور که می‌دانید در این سریال با یک داستان مولتی ورسی طرف هستیم که در راس آن شخصیتی قدرتمند قرار دارد و تمامی خطوط زمانی را نظارت می‌کند. نکته جالب درمورد واچر این است که او درست مثل ما و همه طرفداران مارول، عاشق شخصیت‌ها و داستان‌های مولتی ورس است. به همین خاطر قصد داریم با فصل دوم کمی عمیق‌تر به پیشینه او بپردازیم و سپس در فصل سوم با انسانیتش بیشتر آشنا شویم.

به عنوان شخصیتی که بهترین ابرقهرمان مولتی ورس را برای مبارزه‌ای حماسی با اولتران اینفینیتی دور هم جمع کرده است، واچر همچنان با نظارت روی خطوط زمانی مختلف، در مرکز داستان فصول آینده قرار خواهد داشت. به همین منظور طرفداران می‌توانند طبق گفته تهیه کننده سریال، نگاه بهتری به شخصیت واچر داشته باشند و ارتباط عمیق‌تری با او برقرار کنند. در کنار داستان‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول و سناریوهای جدیدی که در تریلر لو رفته فصل دوم به نمایش گذاشته شد، واچر با ورود به جهان‌های مختلف شاهد ماجراجویی‌های بی‌شماری خواهد بود که هر کدام به نحوی روی تحول شخصیتی‌اش تاثیر به‌سزایی خواهند گذاشت.

فصل دوم انیمیشن سریالی ?…What If در اوایل سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا واچر نقش پررنگی در فصل سوم سریال خواهد داشت؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا