مت اسمیت به شایعه بازیگران چهار شگفت‌ انگیز واکنش نشان داد

حقیقت شایعه‌ای دیگر مشخص شد

مت اسمیت به شایعه بازیگران چهار شگفت‌ انگیز واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۲ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ سینما
بازیگران چهار شگفت‌ انگیز

مت اسمیت (Matt Smith) که به‌لطف بازی در نقش یازدهمین دکتر در درام علمی تخیلی بریتانیایی Doctor Who حسابی سر زبان‌ها افتاده، اخیرا به شایعه بازیگران چهار شگفت انگیز واکنش نشان داده است.

از جان بخشیدن به شاهزاده فیلیپ در مجموعه تلویزیونی The Crown گرفته تا قرار گرفتن در قامت دیمون تارگرین در اسپین‌آف House of the Dragon، مت اسمیت همواره در نقش‌های بزرگ دیده شده است. او حتی برای ایفای نقش پالپاتین جوان در فیلم Star Wars The Rise of Skywalker با لوکاس فیلم وارد مذاکره شده بود اما متاسفانه نتوانست به توافق برسد. از دیگر آثار جدید این ستاره بریتانیایی بااستعداد نیز می‌توان به فاجعه‌ای به‌نام Morbius اشاره کرد که به‌گفته خود اسمیت یک شکست بزرگ در کارنامه کاریش بوده است.

قبل از آغاز اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، وب‌سایت پتریان ادعا کرد که مت اسمیت آخرین بازیگری است که با استودیو مارول برای ایفای نقش رید ریچاردز وارد مذاکره شده است. حالا به‌تازگی صفحه رسمی Streamr Entertainment در توییتر برای اظهار نظر درمورد این موضوع با نمایندگان اسمیت تماس گرفته و در پستی تایید کرده که هیچکدام از شایعات مطرح شده مبنی‌بر انتخاب شدن مت اسمیت برای نقش رید ریچاردز صحت ندارند.

ما با نمایندگان مت اسمیت تماس گرفتیم تا اطلاعاتی درباره شایعات اخیر بدست بیاوریم. بعد از صحبت با آنها مشخص شد که او هرگز برای ایفای نقش رید ریچاردز با استودیو مارول وارد مذاکره نشده است.

با این حال، Streamr Entertainment روز گذشته فاش کرد که آنها دوباره با نمایندگان این بازیگر تماس گرفتند و این‌بار به‌جای تایید یا تکذیت شایعه بازیگران چهار شگفت انگیز، صرفا گفتند “ما هیچ نظری نداریم”.

یکی از موانع پیوستن اسمیت به دنیای سینمایی مارول می‌تواند قرارداد طولانی مدتش برای بازی در سریال House of the Dragon باشد، زیرا شبکه HBO برای ساخت فصل‌های متعدد برنامه دارد. بنابراین، نقش این بازیگر به‌عنوان شاهزاده دیمون ممکن است مانع از پیوستن او به بازیگران چهار شگفت‌ انگیز بشود، مگر اینکه شخصیت او در فصل دوم سریال بمیرد. اما صرف نظر از این، به‌دلیل ادامه داشتن اعتصاب اتحادیه بازیگران، در حال حاضر هرگونه بحثی بین استودیو مارول و اسمیت یا هر بازیگری در این زمینه، تا اطلاع ثانوی ممنوع است. به‌‌همین خاطر تا پایان یافتن اعتصابات در جریان هیچ کاری از هیچکسی ساخته نیست.

ریبوت به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four به کارگردانی مت شکمن (Matt Shakman) برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) در نظر گرفته شده است.

4.4 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا