1%
  • 0/10

خبری شوکه‌کننده و در عین حال هیجان انگیز؛ جزئیات بازی جدید Marvel’s Venom لو رفت

تجربه‌ای کوتاه مشابه Spider-Man: Miles Morales!!

خبری شوکه‌کننده و در عین حال هیجان انگیز؛ جزئیات بازی جدید Marvel’s Venom لو رفت ۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Marvel's Venom

به‌دنبال هک شدن سرورهای استودیو اینسامنیاک گیمز و سرقت شدن اطلاعات محرمانه، جزئیات شوکه‌کننده‌ای از بازی جدید Marvel’s Venom لو رفته است.

چند ماه پیش، وقتی دنباله مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه شد، شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری در رابطه با معرفی بازی‌های جدید و گسترش دنیای مارولی اینسامنیاک گیمز بین طرفداران دست به دست شد. این موضوع به‌قدری خبرساز شده بود که جان پاکت (Jon Paquette)، کارگردان روایی پروژه در یکی از مصاحبه‌های خود درمورد احتمال ساخته شدن اسپین‌ آف ونوم صحبت کرده بود. او خاطرنشان کرد که در حال حاضر تیم سازنده به استراحت نیاز دارند ولی در آینده نه‌چندان دور، با توجه به بازخورد طرفداران درباره ایده‌های روی میز صحبت خواهیم کرد.

ما طی چند سال گذشته تمام تمرکز خود را روی Spider-Man 2 گذاشتیم تا بهترین تجربه ممکن را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم، بنابراین واکنش و بازخوردهای طرفداران برای ما از هر چیزی مهمتر است. ما مثل همیشه به صحبت‌ها و نظرات تک تک طرفداران گوش خواهیم داد و با در نظر گرفتن اینکه آنها چه می‌خواهند، درباره ایده‌های روی میز صحبت خواهیم کرد.

حالا بعد از گذشت دو ماه، گروه هکری به وعده خود عمل کرده و اسناد زیادی را با دنیا به اشتراک گذاشته که یکی از آنها مربوط به بازی جدید Marvel’s Venom می‌شود. طبق اطلاعات منتشر شده، این پروژه از نظر مقیاس خیلی شبیه به اسپین آف مایلز مورالز است و داستان قسمت پایانی سه‌گانه، یعنی Marvel’s Spider-Man 3 را راه اندازی می‌کند. همچنین به‌صورت رسمی تایید شد که بازی ۱۲ ماموریت اصلی، ۳ باس فایت و چندین ماموریت فرعی خواهد داشت و شخصیت کارنیج آنتاگونیست اصلی آن خواهد بود.

طبق اطلاعات لو رفته، بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Venom در سال ۲۰۲۵ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments