1%
  • 0/10

آیا اینسامنیاک گیمز مشغول توسعه بازی Spider-Verse است؟

اولویت اینسامنیاک، گسترش دنیای اسپایدرمن!!

آیا اینسامنیاک گیمز مشغول توسعه بازی Spider-Verse است؟ ۰ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Spider-Verse

با توجه به اسناد سرقت شده از استودیو اینسامنیاک گیمز در اثر حمله سایبری یک گروه هکر، به‌نظر می‌رسد عنوان بعدی از دنیای اسپایدرمن پلی استیشن، بازی Spider-Verse باشد.

پس از انتشار گزارش‌های مربوط به حمله سایبری صورت گرفته، پلی استیشن در بیانیه‌ای تایید کرد که اطلاعات محرمانه‌ زیادی از استودیو اینسامنیاک گیمز سرقت شده است. اینطور که پیداست، علاوه‌بر اطلاعات کارمندان، تصاویر متعددی از بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Wolverine و همچنین نام چندین پروژه جدید آنها در فضای مجازی فاش شده است. در زمان نگارش این مطلب، هنوز هیچ تصویر یا ویدیویی به دست ما نرسیده اما به‌گفته کاربری در ردیت، عناوین جدید استودیو، بازی Marvel’s Spider-Man 3 و بازی Spider-Verse هستند.

از استودیو سی دی پراجکت (CD Projekt Red) و رایت گیمز (Riot Games) گرفته تا راکستار گیمز (Rockstar Games)، متاسفانه این گروه هکری در طول سال‌ها به دلایل مختلف، استودیوهای زیادی را هدف قرار داده‌اند. حمله جدید آنها به استودیو اینسامنیاک گیمز نشان می‌دهد که مجرمان سایبری در هدف قرار دادن صنعت بازی‌های ویدیویی جاه طلب‌تر شده‌اند. در حال حاضر سونی به‌طور رسمی در مورد توسعه بازی Spider-Verse اظهار نظری نکرده است، اگرچه این فراخوان می‌تواند صرفا به بسته الحاقی دنباله Marvel’s Spider-Man 2 اشاره داشته باشد، زیرا در این بازی یک ماموریت فرعی با محوریت اسپایدر ورس وجود دارد.

با این حال، برخی بر این باورند که عنوان Spider-Verse، یک بازی چندنفره است، زیرا چند ماه پیش گزارش شد استودیو اینسامنیاک گیمز روی پروژه‌ چندنفره کار می‌کند که در آن می‌توانید شخصیت منحصر به‌فرد خودتان را بسازید و به‌همراه بازیکن‌های دیگر به تجربه بازی بپردازید. البته ممکن است این پروژه یک آی پی کاملا جدید باشد و هیچ ارتباطی به اسپایدرمن نداشته باشد، اما با توجه به ماموریت فرعی بازی یک بازی Marvel’s Spider-Man 2، این احتمال کمی دور از ذهن و غیرمنطقی به نظر می‌رسد.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Wolverine در حال حاضر تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما اگر شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده درست باشند، اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments