با زیرنویس تماشا کنید: تریلر داستانی بازی Spider-Man 2 منتشر شد

داستانی تاریک و جدی

شب گذشته استودیو اینسامنیاک گیمز در همایش کمیک کان سن دیگو ضمن پرده برداشتن از اطلاعات جدید، تریلر داستانی بازی Spider-Man 2 را ابتدا برای حاضرین سالن و سپس برای عموم به نمایش گذاشت.

از نمایش گیم‌پلی دوازده دقیقه‌ای در رویداد پلی استیشن گرفته تا رونمایی از تاریخ عرضه و محتوای پیش خرید در مراسم سامر گیم فست، سونی سخت مشغول کار روی کمپین بازاریابی بازی مورد انتظار Spider-Man 2 است که ضمن روایت داستانی جدی و تاریک، دنیای مارولی اینسامنیاک گیمز را گسترش و راه را برای معرفی شخصیت‌های جدید مثل ولورین باز خواهد کرد.

اکنون درحالیکه تنها سه ماه تا عرضه بازی باقیست، تیم توسعه استودیو اینسامنیاک گیمز در پنل Marvel’s Spider-Man 2: Symbiotic Relationships از تریلر جدیدی رونمایی کردند که نگاهی اختصاصی به داستان جذاب و نفس‌گیر بازی داشت. از مهمترین و شوکه‌کننده‌ترین نکات تریلر می‌توان به نقش هری به‌عنوان ونوم، ظاهر کمیکی کروین شکارچی، رویارویی دکتر کانرز با سیمبیوت ونوم و بازگشت مارتین لی، آنتاگونیست قسمت اول اشاره کرد. از طرف دیگر همانطور که پیش‌تر حدس زده بودیم، پیتر در مقطعی کنترل سیمبیوت را از دست خواهد داد و مری جین باید با کمک مایلز، جان او را نجات بدهند.

بعد از نمایش تریلر داستانی بازی Spider-Man 2، برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان خلاق به‌همراه جان پاکت (Jon Paquette)، کارگردان ارشد داستان نویسی و جاسیندا چو (Jacinda Chew)، کانسپت آرتیست استودیو اینسامنیاک گیمز کمی بیشتر درباره داستان و شخصیت‌های بازی صحبت کردند. ابتدا جان پاکت خاطرنشان کرد که در ابتدای قصه، هر دو اسپایدرمن ما در اوج به سر می‌برند، هرچند پیتر پارکر و مایلز مورالز در حال دست‌وپنجه نرم کردن با مشکلات زندگی شخصی خود هستند.

مایلز به‌دنبال زمان مناسب برای نوشتن نامه درخواست ورود به دانشگاه است، اما مدام کارهای خود را عقب می‌اندازد و روی فعالیت به‌عنوان اسپایدرمن تمرکز می‌کند. از طرف دیگر، پیتر نمی‌تواند هزینه‌های خانه‌ عمه می را پرداخت کند و راضی به فروختن آن نیز نمی‌شود، چراکه ارزش زیادی برای او دارد. مری جین هم می‌خواهد برای پرداخت پول خانه به پیتر کمک کند ولی چون شرایط شغلی مناسبی ندارد علنا کاری از دستش برنمی‌آید. همانطور که می‌بینید قهرمان‌های ما به نقاط تلاقی رسیده‌اند درحالیکه آینده‌ای نامشخص دارند و به‌زودی قراره با تصمیم‌گیری‌های دشواری مواجه ‌شوند.

در ادامه برایان اینتیهار و جان پاکت درباره پروسه سخت و چالش‌برانگیز جان بخشیدن به ونوم و نقش کلیدی او در داستان بازی صحبت کردند.

وقتی تصمیم گرفتیم ونوم را به‌تصویر بکشیم، می‌دانستیم که باید کمی تغییر لحن ایجاد کنیم. با معرفی سیمبیوت به فرانچایز، قهرمانان ما مجبور به مبارزه با تاریکی در تمام ابعاد و اشکال هستند. ما می‌خواستیم سناریوهای بسیار متفاوتی را امتحان کنیم تا درست مثل بازی اول تجربه فراموش نشدنی را برای طرفداران رقم بزنیم. در واقع داستان بازی در مورد قدرت است، درباره نادیده گرفتن است، در مورد این است که پیتر چقدر در خلق سیمبیوت ونوم نقش دارد. این همان ایده‌ جدید و منحصربه‌فردی بود که از ابتدای توسعه بازی ما را جذب کرد. در زمینه طرحی ونوم نیز یکی از بزرگترین چالش‌هایی که داشتیم این بود که ونوم باید چه شکلی باشد؟ ما اوایل تولید به عوامل زیادی فکر می‌کردیم، مثلا آیا ونوم لبخند می‌زند؟ آیا می‌خندد؟ چگونه می‌توانیم ونومی وحشتناک و ترسناک را به‌تصویر بکشیم؟ ما ونوم را طوری طراحی کردیم که در عین ترسناک بودن، قابل درک نیز باشد. در واقع برای ما خیلی مهم بود که کاربر بتواند با او ارتباط برقرار کند.

در آخر تیم توسعه با انتشار تیزری کوتاه از باندل مخصوص پلی استیشن 5 با طرح ویژه بازی رونمایی کردند که طراحی جذاب و منحصر به‌فردش، منعکس کننده داستان تاریک و نفس‌گیر بازی است. دنباله به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر سال جاری (۲۸ مهر سال ۱۴۰۲) عرضه خواهد شد.

4.6 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا