داستان بازی مارول اسپایدرمن 2 لو رفت؟

نشر اطلاعات درست یا غلط؟

داستان بازی مارول اسپایدرمن 2 لو رفت؟ نریمان هروی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
داستان بازی مارول اسپایدرمن 2

طرفداران مرد عنکبوتی بی‌صبرانه منتظر اطلاعات جدید از بازی بعدی این ابرقهرمان هستند، در حالی که داستان بازی مارول اسپایدرمن 2 لو رفته است!

بازی مارول اسپایدرمن 2 قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود و اطلاعاتی پس از انتشار اولین تریلر به گوش هواداران نرسیده است. ساب‌ردیت این بازی به جای تئوری‌ها و قابلیت‌ها، از پست‌های بچه‌گانه پر شده است. قاعدتا نیز جای تعجب ندارد که در این میان شایعات و نشر‌های اطلاعاتی پای خود را به چنین جوامعی باز کنند.

اطلاعاتی توسط وب‌سایتی با نام 4Chan منتشر شده که این وبسایت همیشه هم از شایعات بی‌اساس و بی‌ربط پر بوده است. در کنار این موضوع نیز به نظر می‌آید نشر اطلاعاتی از داستان بازی مارول اسپایدرمن 2 یک نوع ترول و شوخی باشد و این اطلاعات منتشر‌شده بسیار بی‌منطق هستند.

اطلاعات لو رفته از داستان بازی مارول اسپایدرمن 2 در ابتدا منطقی به نظر می‌آید. پیتر پارکر و مایلز مورالز با همکاری یک‌دیگر سعی می‌کنند تا یوری واتانابی را دستگیر کنند. این فرد قبلا از دوستان پیتر در نیروی پلیس بود و تبدیل به یک مجرم خطرناک شد. در دی‌ال‌سی the City that Never Sleeps دیدم که چگونه یوری تبدیل به Wraith شد و آغازی برای ساخت دنباله نسخه قبلی به شمار آمد. در حالی که این بخش کاملا منطقی و درست به شمار می‌آید، بخش‌های دیگر از این نشر اطلاعاتی کاملا عجیب به نظر می‌رسند.

هری آزبورن از سفر دروغین خود به اروپا باز می‌گردد و دوباره وارد زندگی پیتر می‌شود تا Symbiote را به او انتقال دهد. ظاهرا Symbiote اول وارد کیف MJ و سپس به پیتر منتقل می‌شود تا لباس سیاه معروف او را تشکیل دهد. سپس نورمن آزبورن به دلیل وحشت از توانایی‌های جدید پیتر، قصد کشتن او را می‌کند. این بخش کاملا غیرمنطقی به نظر می‌رسد، چرا که پیتر جان او را در قسمت اول نجات داد و البته نیز نورمن بدون هیچ واهمه‌ای، از Symbiote برای بهبود هری استفاده کرد و در کنار این موارد نیز، تصمیم او برای استخدام Kraven هم عجیب به نظر می‌رسد.

پیتر و مایلز بدون هیچ اختلافی سعی می‌کنند تا Symbiote را از لباس بیرون آورند. این بخش خیلی بعید به نظر می‌آید و به احتمال خیلی زیاد هم پیتر پارکر به راحتی این انگل را از خود جدا نمی‌کند و قرار است به همین دلیل نیز با مایلز درگیری داشته باشد.

سپس قرار است Symbiote وارد بدن ادی براک شود و این کارکتر مثل کارکتر MJ در بازی قبلی قابل کنترل خواهد بود. در اطلاعات آمده است که پیتر پارکر در بخشی از بازی با لباس سیاه به ادی براک حمله می‌کند و همین هم باعث آغاز کینه ادی از پیتر می‌شود. به هرحال کالکتیبل‌های نسخه اول نشان می‌دهند که ادی و پیتر در Daily Bugle رابطه خوبی با هم دارند و به نظر نمی‌رسد که چنین موضوعی باعث ایجاد دشمنی بین این ۲ شود.

در نهایت قرار است جنگی ۴ نفره بین پیتر، ونوم، هری و نورمن آزبورن شکل بگیرد و هری توسط نورمن به قتل برسد. اکثر بخش‌های این اطلاعات به خصوص دلیل کینه بین ادی و پیتر و کشته شدن هری توسط نورمن به شدت بی‌اساس و مسخره هستند و به احتمال زیاد تمام این داستان چیزی بیشتر از یک شایعه نیست.

پیش‌بینی شما از داستان بازی مارول اسپایدرمن 2 چیست؟ فکر می‌کنید چه کارکتر‌های دیگری پای خود را به داستان باز می‌کنند؟

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا