تریلر گیم پلی Spider-Man 2 مربوط به نسخه نهایی بازی نیست

کیفیت بهتر از این هم می‌شود

گیم پلی Spider-Man 2

استودیوی اینسامنیاک گیمز مدعی است که تریلر گیم پلی Marvel’s Spider-Man 2 برگرفته از نسخه نهایی بازی نبوده است.

شرکت سونی بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت در جریان شوکیس پلی استیشن نخستین تریلر از گیم پلی بازی اسپایدرمن 2 را به اشتراک گذاشت؛ ویدیویی که مبارزه پیتر پارکر با ظاهر ونوم و مایلز مورالز را به تصویر کشید. علاوه بر این، یک سری مکانیزم‌های جدید گیم پلی و تواناهایی ابرقهرمانان در این ویدیو به چشم خوردند.

با این حال، گویا شماری از هوادارها چندان تحت تاثیر تریلر گیم پلی بازی قرار نگرفتند و از آن راضی نیستند. خبر خوب این است که این ویدیو برگرفته از نسخه نهایی بازی نبوده و نسخه نهایی به مراتب بهتر خواهد بود. در همین راستا، جیمز استیونسون، مدیر جامعه‌ کاربری استودیوی اینسامنیاک گیمز ساعاتی قبل در شبکه توییتر خاطرنشان کرد که تریلر نمایش داده شده در مراسم پلی استیشن شوکیس مربوط به نسخه نهایی بازی نیست.

هنوز مشخص نیست که نسخه نهایی بازی دقیقا به چه صورت خواهد بود. با این وجود، از آنجا که اسپایدرمن ۲ یک اثر انحصاری برای نسل نهم به شمار می‌رود، انتظارها از کیفیت بصری و گرافیک فنی بازی بالا است. دقت داشته باشید این اولین باری نیست که انتقادهایی به کیفیت بصری بازی‌های انحصاری پلی استیشن در تریلرهای تبلیغاتی از سوی بازیکن‌ها وارد شده است. اگر خاطرتان باشد، پیش‌تر نیز هوادارها از گرافیک دو بازی Marvel’s Spider-Man و God of War Ragnarok چندان راضی نبودند.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که اگرچه مرد عنکبوتی 2 ماجراجویی دو شخصیت پیتر پارکر و مایلز مورالس را دنبال می‌کند، اما بازی دارای حالت کوآپ (Co-op) نیست و در عوض روی ارائه تجربه یک ماجراجویی حماسی تک‌نفره تمرکز دارد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما شرکت سونی وعده داده که به‌زودی تاریخ دقیق عرضه بازی را مشخص می‌کند. این عنوان نهایتا تا اواخر سال جاری به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

2 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا