یک تئوری عجیب: تریلرهای Spider-Man 2 کاربران را فریب می‌دهند!

عجیب اما محتمل

تریلرهای Spider-Man 2

یک تئوری عجیب اخیراً مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته که طبق آن اینسامنیاک گیمز قصد دارد با تریلرهای Spider-Man 2 کاربران را فریب دهد.

زمان زیادی به انتشار جدیدترین محصول مشترک اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و سونی، یعنی Marvel’s Spider-Man 2 نمانده است. پیتر پارکر و مایلز مورالز در جریان این بازی باید مقابل شرورهای متعددی از جمله کریون شکارچی (Kraven The Hunter) و ونوم (Venom) بایستند. اگرچه محتوای زیادی با محوریت سیمبیوت فضایی به نمایش درآمده، هویت میزبان همچنان نامشخص است. در یک برهه زمانی گمان می‌شد هری آزبون در جریان داستان به ونوم تبدیل می‌شود اما بعدهاً مشخص شد چنین چیزی حقیقت ندارد. حالا هم گروهی احتمال می‌دهند پیتر با سیمبیوت ارتباط برقرار کند.

تبدیل شدن پیتر پارکر به ونوم یک تئوری بسیار غیرواقعی و دور از ذهن بنظر می‌رسد؛ زیرا بسیاری از ویدیوها و آیتم‌های تبلیغاتی Spider-Man 2 مرد عنکبوتی (Spider-Man) و ونوم را در یک قاب نشان می‌دهند. حضور همزمان این دو شخصیت در یک مکان و زمان می‌تواند تئوری این گروه را رد کند. با این حال، همچنان پای حرف خود ایستاده و تاکید دارند این اتفاق رخ خواهد داد.

اخیراً یک تئوری در فضای مجازی مطرح شده که طبق آن اینسامنیاک گیمز سعی دارد با تریلرهای Spider-Man 2 کاربران را فریب دهد. به بیان دقیقتر، گروهی از کاربران گمان می‌کنند استودیوی آمریکایی محتوای جعلی در ویدیوهای تبلیغاتی بازی قرار داده و بسیاری از موارد را تغییر می‌دهد تا از اسپویل شدن اتفاقات مهم داستان مانند تبدیل شدن پیتر پارکر به ونوم جلوگیری کند. نمی‌توان گفت این تئوری حقیقت دارد یا خیر اما نباید فراموش کرد استفاده از چنین سیاستی برای فریب دادن کاربران اتفاق جدیدی نیست.

[در صورت عدم تجربه The Last of Us: Part II از خواندن ادامه این پاراگراف خودداری کنید] به لطف تدوین‌های فوق العاده‌ای که در تریلرهای The Last of Us 2 صورت گرفته بود، هیچ کس پیش بینی نمی‌کرد جول در همان ابتدای داستان بمیرد. نمونه دیگر چنین سیاستی، Spider-Man: No Way Home است که دست اندرکاران سعی کردند جلوی فاش شدن حضور توبی مگوایر (Toby Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را با تغییر در تریلر بگیرند. [اتمام اسپویل]

در پایان، لازم به ذکر است بازی اسپایدرمن 2 در تاریخ ۲۸ مهر (مصادف با ۲۰ اکتبر) بصورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

2.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا