#مهسا_امینی

تعداد قسمت‌های Marvel’s She-Hulk احتمالا با دیگر سریال‌ها تفاوت دارد

این سریال سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد

تعداد قسمت‌های Marvel's She-Hulk

اگر گمانه‌زنی‌های انجام شده توسط کاربران صحت داشته باشد، تعداد قسمت‌های Marvel’s She-Hulk بیشتر از رقم شش خواهد بود.

هالک-دخت، یکی از شخصیت‌های نسبتا قدیمی کمیک بوک‌های مارول است. او توسط استن لی (Stan Lee) و جان بوشما (John Buscema) خلق شد و نخستین حضورش در داستان‌های مصور به واسطه‌ی قسمت اول The Savage She-Hulk (فوریه‌ی سال ۱۹۸۰ میلادی) رقم خورد. نام واقعی‌اش جنیفر والترز بوده و زندگی‌اش را با وکالت می‌گذارد. پس از زخمی شدن در اثر شلیک گلوله، به شکلی اضطراری از پسرعموی خود، یعنی بروس بنر خون دریافت کرد. این اتفاق باعث شد جنیفر نسخه‌ی خفیف‌تری از هالک را دریافت کند. در ضمن، او یکی از چند شخصیتی است که سریال اختصاصی‌اش در دست ساخت بوده و در آینده منتشر خواهد شد.

کت کویرو (Kat Coiro) یکی از افرادی است که به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده‌ی اجرایی روی اقتباس سریالی هالک-دخت کار می‌کند. او چندی پیش و در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینستاگرام فاش کرد قسمت اول، قسمت پایانی و چهار قسمت دیگر را جلوی دوربین خواهد برد. سه هفته قبل از این اتفاق، انو والیا (Anu Valia) پستی را از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرده و از هیجان‌زدگی‌اش برای همکاری کایرو در ساخت این سریال گفته بود. او همچنین فاش کرد تعدادی از قسمت‌ها را کارگردانی می‌کند. والیا در جمله‌ی خود از عبارت A Few استفاده کرده بود. این عبارت زمانی استفاده می‌شود که رقم مورد نظر سه یا بالاتر باشد. با در نظر گرفتن کامنت اخیر کویرو و پست قدیمی والیا، می‌توان گفت تعداد قسمت‌های Marvel’s She-Hulk بیشتر از رقم شش خواهد بود.

وب سایت The Illuminerdi با انتشار یک گزارش اختصاصی در اسفند سال گذشته اعلام کرده بود سریال اختصاصی جنیفر والترز ترکیبی از فیلم‌های مارول و Better Call Saul خواهد بود؛ ادعایی که چندی پیش توسط کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوی مارول مورد تایید قرار گرفت. او در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با نشریه‌ی Emmy Magazine اعلام کرد She-Hulk از ترکیب ژانر کمدی و زیرژانر دادگاهی ساخته خواهد شد.

طبق اندک اطلاعات موجود، سریال اختصاصی جنیفر والترز در سال ۲۰۲۲ میلادی پخش خواهد شد.


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا