#مهسا_امینی

ساخت اسپین‌آف سریال Hawkeye در دستور کار مارول قرار دارد

این سریال برای دیزنی پلاس تولید می‌شود

ساخت اسپین‌آف سریال Hawkeye

با توجه به گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، استودیوی مارول مشغول ساخت اسپین‌آف سریال Hawkeye است.

مارول پس از یک دهه سلطه بر باکس آفیس جهانی تصمیم گرفت دنیای سینمایی خود را در تلویزیون گسترش دهد و موفقیت‌های خود را در این حوزه تکرار کند. در همین راستا، چندی پیش فصل اول WandaVision از طریق دیزنی پلاس منتشر شد و در کنار بازخوردهای مثبت، عملکرد فوق‌العاده‌ای در زمینه‌ی بازدید داشته است. طبق گزارش گروه Nielsen Media Research، میزان بازدید وانداویژن در هفته‌ی نخست انتشار بالاتر از دیگر سریال‌های اختصاصی دیزنی پلاس بود. البته رکورد این سریال چندان ماندگار نبود. با گذشت مدت کوتاهی، The Falcon and The Winter Soldier از راه رسید و برادر بزرگ خود را کنار زد.

مارول هم اکنون روی پروژه‌های متعددی کار می‌کند که Hawkeye یکی از آن‌ها است. این سریال هم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد تا برای انتشار از طریق دیزنی پلاس آماده شود. هاکای، اولین اثر اختصاصی کلینت بارتون بوده و از لحاظ داستانی اهمیت بالایی دارد. محصول تازه‌ی مارول در قسمت‌های خود کیت بیشاپ را معرفی خواهد کرد که در آینده به دومین هاکای تبدیل می‌شود. بیشاپ، تنها شخصیت جدید نیست و علاقه‌مندان می‌توانند خودشان را برای ملاقات با مایا لوپز آماده کنند که با نام مستعار لکو هم شناخته می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، لوپز در آینده صاحب یک سریال اختصاصی خواهد شد.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی مدعی شد ساخت اسپین‌آف سریال Hawkeye با تمرکز بر مایا لوپز آغاز شده است. این پروژه مراحل ابتدایی تولید را پشت سر می‌گذارد و ایتان کوهن (Etan Cohen) و امیلی کوهن (Emily Cohen) وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه‌ها را به دوش کشیده و به عنوان شورانر روی روند ساخت نظارت خواهند داشت. اطلاعات دقیقی از امیلی کوهن در دسترس نیست اما پرونده‌ی هنری ایتان کوهن شامل Men in Black 3 می‌شود. در ضمن، علاکوا کاکس (Alaqua Cox) چندی پیش به عنوان بازیگر لوپز در Hawkeye انتخاب شد. انتظار می‌رود او برای ایفای نقش اکو در سریال اسپین‌آف بازگردد.

مایا لوپز اصالتا یک سرخ‌پوست بوده و از معدود شخصیت‌های ناشنوای کمیک بوک‌های مارول به شمار می‌رود. ویلی لینکولن پیش از اینکه توسط کینگ‌پین کشته شود، از او خواست سرپرستی دخترش را بر عهده بگیرد. ابرشرور کمیک بوک‌های مارول هم به خواسته‌ی او احترام گذاشت و مایا را به خانواده‌‌اش راه داد. با وجود اینکه مایا دوران تحصیل خود را در مدارس گران‌قیمت پشت سر گذاشت، به یک قاتل حرفه‌ای تبدیل شد. هر چند، طی اتفاقاتی تصمیم گرفت هویت رونین را ساخته و به انجام اعمال قهرمانانه بپردازد.

مارول چندی پیش امتیاز کینگ‌پین را به دست آورد. امتیاز این شخصیت طی چند سال گذشته در اختیار سرویس نتفلیکس قرار داشت. حالا که ساخت اسپین‌آف سریال Hawkeye شروع شده، می‌توان امیدوار بود اضافه شدن ویلسون فیسک به جمع شخصیت‌های MCU قطعی است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا