تاریخ انتشار جاودانگان دستخوش تغییر شد!

جاودانگان اختتامیه جشنواره فیلم رم را رقم خواهند زد

تاریخ انتشار جاودانگان

تاریخ انتشار جاودانگان دستخوش تغییر شده و این اثر زودتر از آنچه که پیشتر اعلام شده بود اکران می‌شود. فیلم جاودانگان یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی سال جاری است که طبق اعلام پیشین استودیو مارول در تاریخ ۵ ماه نوامبر مصادف با ۱۴ آبان ماه به صورت جهانی اکران می‌شود. 

با این حال هم اکنون کلویی ژائو (Chloé Zhao) کارگردان موفق و برنده جایزه اسکار که کارگردانی فیلم جاودانگان را نیز برعهده دارد عنوان کرده است که این اثر به عنوان اختتامیه در جشنواره فیلم روم به روی پرده نقره‌ای خواهد رفت. این امر به این معنا است که تاریخ انتشار Eternals دچار تغییر شده و فیلم  حدود ۱۰ روز زودتر از قرار قبلی اکران می‌شود. 

جشنواره فیلم روم در تاریخ ۲۴ ماه اکتبر برابر با دوم آبان ماه  پایان می‌یابد و فیلم جاودانگان در اختتامیه این جشنواره منتشر خواهد شد. این اثر در روز ۳ ماه نوامبر در کشور‌های ایتالیا، فرانسه، آلمان و سوئد اکران شده و طرفداران دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده آمریکا در روز ۵ ماه نوامبر می‌توانند این اثر را در سینماها تماشا کنند. 

به گزارش Variety برخی از هنرمندان و بازیگران فیلم جاودانگان هنگام اکران این فیلم در جشنواره فیلم روم حضور خواهند داشت و در رابطه با جزییات فیلم با طرفداران و خبرنگاران صحبت خواهند کرد، با این حال هنوز مشخص نیست که کدامیک از عوامل این اثر در جشنواره فیلم روم حاضر خواهند شد. 

با توجه به اعلام رسمی استودیو مارول داستان فیلم جاودانگان در طی دو خط زمانی روایت می‌شود. در ابتدا شاهد زندگی این گروه از ابرقهرمانان در روزگاران قدیم هستیم، هنگامی که آن‌ها مانند یک خانواده در کنار یکدیگر زندگی کرده و به پیشرفت زندگی انسان‌ها کمک می‌کردند و خط زمانی دوم که در زمان حال رخ می‌دهد و اعضای این گروه به صورت جداگانه از یکدیگر زندگی می‌کنند و خود را از چشم انسان‌ها پنهان کرده‌اند.  

اگرچه زندگی ساکت و پنهانی آن‌ها چندان هم دوام نخواهد داشت و به زودی باید خود را برای مبارزه با دشمنان قسم خورده خود، دیوینیت‌ها آماده کنند زیرا این نژاد به قصد نابودی کره زمین و تمامی انسان‌ها به زمین حمله خواهد کرد. 

نت مور (Nate Moore) تهیه کننده استودیو مارول در رابطه با فیلم جاودانگان این گونه عنوان کرد که در این اثر طرفداران با زوایای تازه‌ای از دنیای مارول روبه‌رو خواهند شد و گوشه تازه‌ای از این جهان را کشف خواهند کرد. طرفداران در این اثر با ده ابر قهرمان جدید آشنا می‌شوند که اگرچه در حقیقت آن‌ها اسطوره هستند اما قلبی انسانی دارند و او امیدوار است مخاطبین به خوبی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا